Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE BORMECH sp. z o.o. praca

Charnowo

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE BORMECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE BORMECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera

Data aktualizacji: 25.09.2024

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE BORMECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE BORMECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Ustka
  3. Słupsk

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE BORMECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Portier-dozorca

    • Charnowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      według zajmowanego stanowiska pracy; System czasu pracy: praca w nocy; Praca na okres próbny: 3 miesiące

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną