Czy to Twoja firma?

Marpress sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym strażnikiem słowa pisanego, pielęgnującym literackie dziedzictwo i wspierającym głosy naszych lokalnych twórców. Marpress to nie tylko wydawnictwo, to przestrzeń, gdzie pasja do książek łączy się z głębokim szacunkiem dla autorów i tłumaczy. Nasza przygoda zaczęła się w 1991 roku, kiedy to Władysław i Grażyna Kaweccy postanowili przekształcić swoją miłość do literatury w rodzinny biznes. W 1998 roku otworzyliśmy naszą księgarnię w Gdańsku, stając się ważnym punktem na mapie kulturalnej miasta.

W Marpress szczególnie bliskie są nam losy Pomorza – jego historia i twórcy. Dlatego też z dumą promujemy pomorskich autorów, a nasze wydawnictwo stało się domem dla literatury związanej z tym regionem. Nasza seria Bałtyk to podróż przez literaturę krajów nadbałtyckich, gdzie każda książka to nowe odkrycie i przygoda intelektualna.

W 2017 roku, pod kierownictwem Fabiana Cieślika, przeszliśmy transformację wizerunkową, która odświeżyła naszą markę i przybliżyła ją do współczesnych czytelników. Zmiany te odzwierciedlają nasze zaangażowanie w rozwój i innowacje, a także nasz szacunek dla tradycji.

Jesteśmy dumni z naszego unikalnego podejścia do roli tłumacza w procesie wydawniczym. To właśnie dzięki nim literatura światowa staje się dostępna dla polskich czytelników. W Marpress tłumacz nie jest anonimowy – jego nazwisko zdobi okładkę każdej książki, a biogram i fotografia znajdują się na skrzydełku. To nasz sposób na uhonorowanie ich nieocenionej pracy.

Jako członek Polskiej Izby Książki i beneficjent programu Instytutu Książki, jesteśmy uznani na rynku wydawniczym za solidnego i innowacyjnego partnera. Nasze książki to nie tylko produkty, ale przede wszystkim nośniki kultury i wiedzy, które z dumą dostarczamy do rąk naszych czytelników.

W Marpress wierzymy, że książka to więcej niż przedmiot – to przestrzeń dla wyobraźni, dialogu i rozwoju. Zapraszamy Was do wspólnego pisania kolejnych rozdziałów tej niezwykłej historii, która zaczęła się ponad trzydzieści lat temu. Razem tworzymy przyszłość literatury.

Marpress Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Marpress Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marpress Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Marpress Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Marpress Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Poznań
  4. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Marpress Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Drukarz maszyn cyfrowych

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z dynamicznym rozwojem drukarni poszukujemy pracownika na stanowisko:

      Drukarz maszyn cyfrowych

      Miejsce pracy: Warszawa

      Zakres obowiązków

      • obsługa produkcyjnych drukarek laserowych Konica Minolta
      • obsługa plotera tnącego
      • drobne prace DTP
      • obsługa urządzeń postprodukcyjnych
      • obsługa gilotyny

      Wymagania

      • znajomość obsługi minimum jednego typu maszyn drukujących (Konica Minolta, Xerox, Ricoh, Canon)
      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • znajomość zagadnień poligrafii i introligatorni
      • znajomość programów Corel Draw, Adobe Acrobat, Pit Stop, programy do impozycji
      • odpowiedzialność, dokładność, sumienność

      Oferujemy

      • stabilną pracę na umowę o pracę
      • pracę na jedną zmianę
      • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
      • szkolenia / podnoszenie kwalifikacji
      • pomoc w rozwoju własnych umiejętności

Pracodawcy w Warszawie