Czy to Twoja firma?

AW-Narzędzia Walenty Androsiuk spółka komandytowa praca

Białystok
AW-Narzędzia Walenty Androsiuk spółka komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy

Oferty pracy AW-Narzędzia Walenty Androsiuk spółka komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AW-Narzędzia Walenty Androsiuk spółka komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Elektryk - Industrieelektriker

    Balticpersonal GmbH
    • 18-42 € brutto / godz.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana
    Wygasa
  • Spawacz 135 - Szwecja

    Baltix.se sp. z o.o.
    • Szwecja
    Dodana
  • Hydraulik

    Emi Job UG
    • Niemcy
    Polecana
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 04.10.2024

Mapa AW-Narzędzia Walenty Androsiuk spółka komandytowa

Siedziba główna

Sklep

AW-Narzędzia Walenty Androsiuk spółka komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
AW-Narzędzia Walenty Androsiuk spółka komandytowa
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Białystok
  2. Warszawa
  3. Legionowo
  4. Kolno
  5. Przemyśl
  6. Gdańsk
  7. Kraków
  8. Belchatów
  9. Wrocław

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca AW-Narzędzia Walenty Androsiuk spółka komandytowa - oferty archiwalne

  • Serwisant elektronarzędzi i urządzeń spalinowych

    • 4 000 zł / mies.
    • Białystok
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opis stanowiska:

      diagnostyka oraz naprawa urządzeń dostarczonych do serwisu
      obsługa aktualnych klientów
      doradztwo w zakresie eksploatacji urządzeń
      ofertowanie napraw pogwarancyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność nawiązywania kontaktów, doświadczenie przy obsłudze maszyn mechanicznych , umiejętność czytania dokumentacji technicznej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Białymstoku