Czy to Twoja firma?

Chrześcijańska Fundacja Edukacji Montessori CHCEMY praca

Gdańsk

W sercu Gdańska, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się nasza Chrześcijańska Fundacja Edukacji Montessori "Chcemy". Jesteśmy organizacją, która z pasją i zaangażowaniem promuje wyjątkowe podejście do edukacji, oparte na sprawdzonych metodach Marii Montessori, wzbogacone o wartości chrześcijańskie. Nasza misja to nie tylko nauczanie, ale przede wszystkim przygotowanie młodych ludzi do życia w duchu szacunku, miłości i odpowiedzialności.

W naszej ofercie znajdą Państwo programy edukacyjne, które są nie tylko odpowiedzią na potrzeby współczesnego świata, ale także czerpią z bogactwa pedagogiki Montessori. Wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na to, by jego edukacja odbywała się w atmosferze szacunku dla jego indywidualności i tempa rozwoju.

Rozwijamy się dynamicznie, organizując konferencje, które popularyzują metodę Montessori, prowadzimy szkolenia dla nauczycieli i rodziców, zapewniając im solidne fundamenty do wsparcia dzieci w procesie uczenia się. Dni otwarte i lekcje pokazowe to dla nas okazja, by pokazać w praktyce, jak wygląda nasza praca i jakie przynosi efekty. Publikujemy również materiały edukacyjno-informacyjne, które są źródłem wiedzy i inspiracji dla wszystkich zainteresowanych pedagogiką Montessori.

Nasza fundacja to miejsce, gdzie każdy może znaleźć wsparcie i zrozumienie. Jesteśmy przekonani, że edukacja Montessori to nie tylko metoda nauczania, ale sposób na życie, który pomaga młodym ludziom stać się świadomymi i pełnymi empatii obywatelami świata. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej społeczności, która każdego dnia pracuje na to, by nasz świat stał się lepszym miejscem.

Chrześcijańska Fundacja Edukacji Montessori CHCEMY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing praca fizyczna

Oferty pracy Chrześcijańska Fundacja Edukacji Montessori CHCEMY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Chrześcijańska Fundacja Edukacji Montessori CHCEMY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Chrześcijańska Fundacja Edukacji Montessori CHCEMY

Siedziba główna w Gdańsku ul. Kozacza Góra

Oddział w Gdańsku ul. Jagiellońska

Oddział w Gdańsku ul. Piastowska

Chrześcijańska Fundacja Edukacji Montessori CHCEMY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
Chrześcijańska Fundacja Edukacji Montessori CHCEMY
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Bielsko-Biała
  4. Gdynia
  5. Tczew

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Chrześcijańska Fundacja Edukacji Montessori CHCEMY - oferty archiwalne

  • Sprzątanie pomieszczeń

    • 3 137 zł / mies.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zamiatanie i myci podłóg z dodatkiem dostępnych środków czystości, odkurzanie dywanów, opróżnianie koszy na śmieci, mycie okien, drzwi (okres ferii i wakacji), przestrzeganie zasad BHiP

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: sumienność i punktualność w wykonywaniu obowiązków służbowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 137,9 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku