MetLife Agencja Kraków

Czy to Twoja firma?

MetLife Agencja Kraków praca

Warszawa

Od ponad półtora wieku jesteśmy wiernym towarzyszem naszych klientów, dbając o ich bezpieczeństwo finansowe i zdrowie. MetLife to synonim zaufania i doświadczenia w branży ubezpieczeniowej, co potwierdza nasza obecność na czołowych pozycjach rynkowych na całym świecie. Nasza historia sięga roku 1868, a każdy kolejny rok to dla nas kolejny krok ku innowacji i doskonałości.

W MetLife stawiamy na ludzi – to oni są sercem naszej misji. Dążymy do tego, aby nasze usługi były dla nich wsparciem w każdej sytuacji życiowej. Oferujemy szeroką gamę produktów, od ubezpieczeń na życie, przez wypadkowe i zdrowotne, aż po produkty oszczędnościowe i emerytalne, a także fundusze inwestycyjne. Wszystko po to, by nasi klienci mogli czuć się bezpiecznie i planować przyszłość bez obaw.

Jesteśmy dumni z naszej nowej siedziby – Warsaw UNIT, która jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania w innowacje i ekologię. To właśnie tutaj, w jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie wieżowców w Polsce, tworzymy nowe rozwiązania dla naszych klientów.

Nasze szkolenia są wyrazem troski o ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, co przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. To właśnie dzięki nim MetLife zostało uznane za jedną z „Najbardziej podziwianych firm świata” według magazynu Fortune w 2022 roku.

Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów i partnerów. Razem możemy stworzyć przyszłość, która będzie bezpieczna i pełna możliwości dla każdego. MetLife – tu liczy się każda historia.

MetLife Agencja Kraków najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia

Oferty pracy MetLife Agencja Kraków

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MetLife Agencja Kraków

Mapa MetLife Agencja Kraków

Adres rejestrowy

Praca MetLife Agencja Kraków - oferty archiwalne

  • Konsultant NNLife TUnŻiR S.A.

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      • Poszukiwanie nowych klientów - indywidualnych oraz firmowych
      • Spotykanie się z klientami i rozmawianie przez telefon - dobre relacje są tu podstawą sukcesu
      • Zarabianie przez pomaganie innym, realizacja przy okazji celów sprzedażowych
      • Rozbudowywanie i rzetelne obsługiwanie portfelów klientów

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum średnie
      • Przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość
      • Komunikatywność i nastawienie na rozwój
      • Zainteresowanie współpracą w oparciu o umowę B2B
      Mile widziane
      • Doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta

      Oferujemy

      • Twoje wynagrodzenie jest równie wysokie, co zaangażowanie. Premia? Prowizja? Ich wysokość nie ma górnej granicy

      • Możesz liczyć na realne możliwości rozwoju już od samego początku. Przecież nie musisz wszystkiego wiedzieć od razu. My Ci podpowiemy co i jak, nawet w kwestii pozyskiwania klientów

      • Stanie w miejscu? Nie u nas. W każdej chwili możesz zdecydować, że obierasz kierunek rozwój. Menedżer Zespołu Sprzedaży - może za jakiś czas to będziesz Ty?

      • Nie będziesz samotną wyspą. Od samego początku możesz liczyć na wiedzę i wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów z zespołu.

      • Programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami np. wycieczki zagraniczne

      • Zapomnij o sztywnych ramach, bo czas Twojej pracy będzie elastyczny. Grafik dopasowujesz do swojego życia prywatnego. Nie na odwrót!

Pracodawcy w Warszawie