Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 373 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO praca

Warszawa

W sercu Warszawy, na ulicy Angorskiej 2, znajduje się miejsce, gdzie edukacja spotyka się z pasją i tradycją – jesteśmy Szkołą Podstawową nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego. Nasza misja to dostarczanie usług edukacyjnych na najwyższym poziomie, które pozwolą naszym uczniom rozwijać skrzydła w bezpiecznym i inspirującym środowisku.

Nasza oferta edukacyjna jest bogata i zróżnicowana, dostosowana do potrzeb młodych umysłów w różnych etapach ich rozwoju. Realizujemy innowacyjne projekty edukacyjne, takie jak "Poznajemy Wielkich Polaków z polskich banknotów", które łączą naukę z poznawaniem kultury i historii Polski. Zimą zapraszamy uczniów do udziału w Warszawskiej Akcji „Zima w Mieście”, gdzie w ramach zajęć dodatkowych mogą rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności.

Dbamy o to, by proces rekrutacji był dla rodziców i dzieci jak najbardziej przejrzysty i przyjazny. Wszystkie niezbędne informacje dostarczamy za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz podczas dni otwartych, gdzie każdy może poczuć atmosferę naszej szkoły i spotkać się z naszym wyjątkowym zespołem pedagogicznym.

Jesteśmy dumni z naszej szkoły i z tego, co oferujemy naszym uczniom. Choć nie możemy podać tutaj wszystkich szczegółów dotyczących naszej historii czy pozycji na rynku edukacyjnym, zapewniamy, że każdego dnia pracujemy z pasją, aby nasza oferta była synonimem jakości i innowacyjności w edukacji.

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego – miejsca, gdzie każde dziecko ma szansę na rozwój w duchu szacunku, ciekawości świata i miłości do nauki.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 373 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 373 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 373 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO

  • Pomoc kuchenna k/m

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 373 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Woźna k/m

    • Warszawa
    Dodana
  • Kucharz k/m

    • Warszawa
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA NR 373 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 373 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Lomianki

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 373 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO - oferty archiwalne

  • Woźna

    • Warszawa
    • umowa na zastępstwo
    • Zakres obowiązków

      - sprzątanie pomieszczeń w szkole

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, umiejętność sprzątania, 1 rok doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - sprzątanie pomieszczeń w szkole [Zgłoszenia: 22 617 57 24, sekretariat@sp373.srv.pl, osobiście]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz
  • Specjalista ds. kadr

    • 3 000 zł / mies.
    • Warszawa

      - prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników m.in.:
      a) Kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników,
      b) Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników m.in. sporządzanie umów o pracę, sporządzanie świadectw pracy i innych,
      c) Sporządzanie dokumentów i prowadzenie teczek dotyczących awansu zawodowego nauczycieli,
      d) Kontrola ważności badań lekarskich,
      - sporządzanie sprawozdań GUS
      - pomoc w pozyskiwaniu nowych pracowników
      - przygotowywanie dokumentów pod listy płac
      - obsługa i przekazywanie danych w programie SIO
      - przyjmowanie i odpowiadanie na pisma urzędowe, organizacja współpracy z WOW, DBFO, Kuratorium.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Kodeks Pracy, Karta nauczyciela
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, znajomość kadr, prawa pracy i karty nauczyciela, 5 lat doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników m.in.: a) Kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników, b) Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników m.in. sporządzanie umów o pracę, sporządzanie świadectw pracy i innych, c) Sporządzanie dokumentów i prowadzenie teczek dotyczących awansu zawodowego nauczycieli, d) Kontrola ważności badań lekarskich, - sporządzanie sprawozdań GUS - pomoc w pozyskiwaniu nowych pracowników - przygotowywanie dokumentów pod listy płac - obsługa i przekazywanie danych w programie SIO - przyjmowanie i odpowiadanie na pisma urzędowe, organizacja współpracy z WOW, DBFO, Kuratorium [Zgłoszenia: sekretariat@sp373.srv.pl, 22 617 57 24, osobiście]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Warszawie