Czy to Twoja firma?

Victoria ZUH praca

Kraków

Od ponad dwudziestu pięciu lat, Victoria Zakład Usługowo-Handlowy Tadeusz Kowalczyk, zlokalizowany w sercu Krakowa, na ulicy Praskiej 34D, jest synonimem rzetelności i profesjonalizmu w branży instalacji elektrycznych. Nasza historia sięga 1996 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem rozpoczęliśmy naszą działalność, mając na celu dostarczanie usług najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych i bezpiecznych instalacji elektrycznych, które są fundamentem każdego funkcjonalnego budynku. Nasza oferta nie ogranicza się jednak tylko do tego aspektu. Jesteśmy również zaangażowani w roboty budowlane, zarówno w sektorze mieszkalnym, jak i komercyjnym, dostarczając kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów.

Rozumiemy również dynamiczny rynek pracy, dlatego w naszym portfolio znajdują się usługi związane z pośrednictwem pracy oraz agencją pracy tymczasowej. Dzięki temu pomagamy innym firmom w znalezieniu odpowiednich pracowników, a także osobom poszukującym zatrudnienia – w znalezieniu odpowiednich stanowisk.

W naszej ofercie znajduje się także sprzedaż hurtowa artykułów elektrycznych, co pozwala nam na utrzymanie bliskich relacji z klientami biznesowymi, dostarczając im produkty niezbędne do ich działalności. Ponadto, rozumiemy potrzeby rynku turystycznego, oferując obiekty noclegowe, które zapewniają komfort i wygodę.

Nasza działalność jest zawsze prowadzona z myślą o potrzebach naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że możemy tworzyć wartość dodaną, dostarczając usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania. Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy szczegółowych danych finansowych, nasz status aktywnej działalności gospodarczej jest potwierdzeniem naszej stabilności i zaufania, jakim obdarzają nas klienci.

W Victoria Zakład Usługowo-Handlowy Tadeusz Kowalczyk, każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu.

Victoria ZUH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Victoria ZUH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Victoria ZUH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Victoria ZUH

Siedziba główna

Victoria ZUH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Victoria ZUH
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Tomaszów Mazowiecki
  5. Bydgoszcz
  6. Wrocław
  7. Niepołomice
  8. Katowice
  9. Poznań
  10. Pruszków

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Victoria ZUH - oferty archiwalne

  • Zatrudnimy kosztorysanta

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Prosimy wysyłać CV przez e-mail.

      damyprace11@gmail.com

      KRAKÓW

      Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków

      Tworzenie kosztorysów ofertowych instalacji Elektrycznych teletechnicznych - SSP, SSWiN, DSO, LAN, KD, CCTV, BMS

      Współpraca z kierownikami projektu i klientami

      Prowadzenie budżetów projektów

      Przygotowanie zestawień materiałowych

      Analiza ofert dostawców i podwykonawców

      Dbanie o powierzony sprzęt i materiał oraz stanowisko pracy

      Sumienne wykonywanie poleceń przełożonych

      Wymagania

      Nasze wymagania

      Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. dwa lata)

      Znajomość programów AutoCAD, NormaPRO, Excel

      Znajomość branży

      Wykształcenie wyższe (elektrotechnika lub pokrewne)

      Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

      Prawo jazdy kat. B

      Zaangażowania w wykonywane polecenia

      Umiejętność pracy zespołowej

      Dyspozycyjność

      Oferujemy

      Płaca brutto min.:23 zł

      Płaca brutto max.:27 zł

  • Zatrudnimy elektromonterów

    • Warszawa
    • umowa o pracę

    • Poszukuje do pracy elektryków, teletechników, automatyków

      Prosimy wysyłać CV przez e-mail.

      KRAKÓW

      Wymagania

      -doświadczenie min 2 lata

      -zdolność do pracy na wysokości 3 metrów

      Oferujemy

      -18-25zl/h

      -darmowe zakwaterowanie

      -ubezpieczenie zdrowotne

      -odzież roboczą

      -szkolenie BHP

      Praca pon-pt 7:00-17:00, co drugą sobotę 7:00-15:00

Pracodawcy w Krakowie