Czy to Twoja firma?

Z.Z.U.W. Maropak Wiesław Marczak praca

Warszawa

Operator wtryskarki /Ustawiacz maszyn wtryskowych

Zakres obowiązków:

ustawianie parametrów maszyn wtryskowych

montaż i demontaż form wtryskowych na wtryskarkach

podłączanie i ustawianie urządzeń peryferyjnych

dbanie o właściwy stan techniczny form wtryskowych

uruchamianie nowych form

kontrola jakości wykonywanych produktów

zasypywanie tworzywa do bieżącego zlecenia

przygotowywanie stanowiska na zmianę formy

Wymagania:

min. 2 letnie doświadczenie jako ustawiacz maszyn, najlepiej w branży przetwórstwie tworzyw sztucznych

gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

zaangażowanie, sumienność, rzetelność

umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia

system premiowy

prywatna opieka zdrowotna

pakiet ubezpieczeń

CV prosimy przesyłać na adres lub zgłaszać się telefonicznie pod nr tel. 570 222 501

Z.Z.U.W. "Maropak" Wiesław Marczak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Z.Z.U.W. "Maropak" Wiesław Marczak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Z.Z.U.W. "Maropak" Wiesław Marczak

Mapa Z.Z.U.W. "Maropak" Wiesław Marczak

Siedziba główna

Biuro Produkcja Magazyn

Z.Z.U.W. "Maropak" Wiesław Marczak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Warszawie