Firma Budowlana BRUKMAN Roman Staroń

Czy to Twoja firma?

Firma Budowlana BRUKMAN Roman Staroń praca

Kraków

Firma Budowlana BRUKMAN działa na rynku od 1997 roku. Nasza działalność skupiona jest wokół prowadzenia szeroko pojętych usług drogowo – brukarsko – kanalizacyjnych. W naszej ofercie znajduje się usługowa obsługa inwestycji budowlanych na zasadzie generalnego wykonawcy lub podwykonawcy. Świadczymy usługi łączące ze sobą nowoczesne technologie, ciekawe i nowatorskie rozwiązania, które w efekcie tworzą wysokiej jakości efekt końcowy wykonywanych prac.

Firma Budowlana BRUKMAN Roman Staroń najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Firma Budowlana BRUKMAN Roman Staroń

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Budowlana BRUKMAN Roman Staroń

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma Budowlana BRUKMAN Roman Staroń

Siedziba główna

Firma Budowlana BRUKMAN Roman Staroń poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Wrocław
  3. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Firma Budowlana BRUKMAN Roman Staroń - oferty archiwalne

  • Kierownik robót drogowych

    • Małopolskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Region: woj. małopolskie

      Zakres obowiązków

      • nadzorowanie, kierowanie robotami budowlanymi zgodnie z przepisami BHP,
      • wykonywanie inwestycji w oparciu o dokumentację techniczną,
      • przestrzeganie obowiązującej technologii robót,
      • utrzymywanie ładu, porządku i dyscypliny na prowadzonych budowach,
      • wykonywanie przedmiarów, obmiarów robót na terenie budowy (opracowanie dokumentacji),
      • koordynacja zaopatrzenia na daną budowę,
      • nadzór nad podwykonawcami,
      • rozliczanie podwykonawców

      Wymagania

      • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w branży drogowej lub w branży instalacyjnej (kanalizacja)
      • doświadczenia w prowadzeniu robót
      • komunikatywność
      • umiejętność pracy w zespole
      • samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

      Oferujemy

      • interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę,
      • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
      • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wartościowego doświadczenia

Pracodawcy w Krakowie