Czy to Twoja firma?

FUNGHI REIGN sp. z o.o. praca

Warszawa

W sercu Warszawy rodzi się historia smaku i tradycji, której jesteśmy niezmiernie dumni być częścią. Jako Funghi Reign, od 2015 roku z pasją i zaangażowaniem tworzymy historię świeżych, ekologicznych pieczarek, której korzenie sięgają malowniczych regionów Francji. Nasze produkty to nie tylko składnik wielu wyśmienitych dań, ale przede wszystkim owoc pracy, która opiera się na rodzinnych wartościach, życzliwości i szacunku do każdego człowieka.

Nasze nowoczesne zakłady produkcyjne to miejsce, gdzie innowacja splata się z tradycją. Dzięki zaawansowanym technologiom i nieustannemu dążeniu do doskonałości, nasze pieczarki są wytwarzane bez użycia pestycydów, co potwierdza posiadany przez nas certyfikat ekologiczny od 2016 roku. To właśnie on jest świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz troski o zdrowie naszych klientów i środowisko naturalne.

W FUNGHI REIGN każdy szczegół ma znaczenie. Od selekcji nasion, przez proces uprawy, aż po moment, kiedy nasze pieczarki trafiają na Wasze stoły, wszystko jest dokładnie kontrolowane, aby zapewnić bezpieczeństwo i wyjątkowy smak. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami tym, co najlepsze – naturalnymi produktami, które są wynikiem naszej miłości do ziemi i szacunku do natury.

Choć nie zdradzamy wszystkich tajemnic naszego sukcesu, to z pewnością możemy powiedzieć, że nasza przewaga konkurencyjna tkwi w nowoczesności zakładów i w rodzinnej atmosferze, która sprzyja tworzeniu produktów najwyższej klasy. Zapraszamy Was do świata Funghi Reign, gdzie każdy kęs jest celebracją życia i pasji, którą wkładamy w naszą pracę. Razem tworzymy historię, która ma swój początek w naturze i prowadzi przez nasze ręce, aż po Wasze domy.

FUNGHI REIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy FUNGHI REIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FUNGHI REIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FUNGHI REIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
FUNGHI REIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Zawiercie
  3. Poznań
  4. Tarnów
  5. Warszawa
  6. Olsztyn
  7. Szczecin
  8. Tarnówskie Góry

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca FUNGHI REIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Rwacz Pieczarek Francja Bretania

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      • Rwanie pieczarek,
      • Selekcja i układanie pieczarek na tackach,
      • Pilnowanie zadanych parametrów produktu: waga opakowania, czystość,

      Wymagania

      • Wymagane doświadczenie na analogicznym lub podobnym stanowisku,
      • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
      • Dbałość o czystość w miejscu pracy,
      • Przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa,

      Oferujemy

      • Francuska umowę wraz z pełnymi świadczeniami,
      • Wynagrodzenie podstawowe 12400 Euro netto (na rękę),
      • Premie wydajnościowe do 500 Euro/ miesiąc,
      • Praca w wymiarze 7 godzin/ dziennie, 5 dni w tygodniu (również w weekendy i święta)
      • 5 tygodni urlopu w roku,
      • Wsparcie organizacyjne i finansowe przy zakwaterowaniu i dojazdach do pracy,
      • Ryczałt na dojazd do Francji w wysokości 400 zł,
      • Nowocześnie wyposażone stanowisko pracy: m.in. w pełni elektryczne wózki do zbiorów,
      • Przeciętne wynagrodzenie miesięczne wynosi 1800 Euro netto / miesiąc ( wraz z premiami i nadgodzinami)
  • Technik Utrzymania Ruchu

    • Francja

      • Dbanie o zapewnienie ciągłości produkcji,
      • Usuwanie bieżących awarii i usterek maszyn zainstalowanych na produkcji,
      • Rutynowa konserwacja i inspekcje wynikające z kalendarza przeglądów,
      • Analiza przyczyn awarii, dokonywanie usprawnień na linii produkcyjnej,
      • Zarządzanie zapasami narzędzi i części,

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymaniu ruchu,
      • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży spożywczej),
      • Wiedza z zakresu: Elektryki, Mechaniki, Elektroniki, Elektromechaniki,
      • Uprawnienia do SEP 1kV,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od wiedzy i doświadczenia od 1600 Euro brutto,

Pracodawcy w Warszawie