G79 Geodezja i Kartografia

Czy to Twoja firma?

G79 Geodezja i Kartografia praca

Bielsko-Biała

Od ponad dekady jesteśmy z Wami, tworząc historię precyzji i zaufania w świecie geodezji i kartografii. Nasza podróż rozpoczęła się w 2008 roku w malowniczym Bielsko-Białej, gdzie do dziś znajduje się nasza główna siedziba. Jako firma G79, z dumą dostarczamy naszym klientom usługi najwyższej klasy, które są fundamentem każdego solidnego projektu budowlanego czy inwestycyjnego.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług geodezyjnych, od przygotowania map do celów projektowych, przez wytyczanie geodezyjne, aż po inwentaryzację powykonawczą. Zajmujemy się również ewidencją gruntów, podziałem nieruchomości, wznowieniem granic, a także realizujemy pomiary inżynierskie geometrii konstrukcji, które są niezbędne w nowoczesnym budownictwie. Nasze usługi są kompleksowe – troszczymy się o każdy detal, od tyczenia budowli po pomiar hałd i kopalni odkrywkowych.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze rozwiązania są zawsze na czasie. Inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy, co pozwala nam zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Jakość to dla nas nie tylko słowo – to obietnica, którą składamy każdemu naszemu klientowi.

Nasze doświadczenie, szybkość realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny to nasze główne atuty, które pozwalają nam utrzymać silną pozycję na rynku. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i zawsze staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy obecni na terenie całego kraju, co świadczy o naszym zasięgu i determinacji w dostarczaniu usług na najwyższym poziomie, niezależnie od lokalizacji. Nasza praca to nie tylko zobowiązanie wobec klientów, ale także pasja, którą pielęgnujemy każdego dnia, dążąc do perfekcji w każdym wymiarze.

W G79 wiemy, że zaufanie to podstawa każdej relacji – zarówno w biznesie, jak i poza nim. Dlatego też każdy projekt traktujemy z pełnym zaangażowaniem, dbając o to, aby nasze usługi były zawsze synonimem niezawodności i precyzji. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć przestrzeń, która jest dokładnie zmierzona, perfekcyjnie zaplanowana i gotowa na przyszłe sukcesy.

G79 Geodezja i Kartografia najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Geodeta Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy G79 Geodezja i Kartografia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca G79 Geodezja i Kartografia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa G79 Geodezja i Kartografia

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Brzozów
  5. Pruszków
  6. Wrocław
  7. Rabka-Zdrój
  8. Rymanów
  9. Rzeszów
  10. Szczecin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca G79 Geodezja i Kartografia - oferty archiwalne

  • Geodeta - asystent

    • 3 500 zł / mies.
    • Nowy Sącz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • G79 Geodezja Nowy Sącz poszukuje osoby na stanowisko GEODETA - pomoc terenowa.

      CV proszę przesłać na adres e-mail: mlesniak@g79geodezja.pl

      Zakres obowiązków

      • prace terenowe przy pomiarach geodezyjnych.

      Wymagania

      • zaangażowanie oraz chęci poszerzenia wiedzy.

      Oferujemy

      • pracę w zgranym zespole,
      • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności.
      • możliwości rozwijania umiejętności i doświadczenia przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii w pracach geodezyjnych.

Pracodawcy w Bielsku-Białej