Czy to Twoja firma?

AMREST COFFEE sp. z o.o. praca

Wrocław
Jako Amrest Coffee, dumnie zakorzenieni we Wrocławiu, od 2007 roku serwujemy naszym klientom wyjątkowe doznania kulinarne, gdziekolwiek jesteśmy potrzebni. Nasza specjalność to obwoźne usługi gastronomiczne, które dostarczają smaków i aromatów w najbardziej wygodny dla naszych klientów sposób. Z zespołem liczącym 10 osób, jesteśmy zaangażowani w to, co robimy, a nasze finansowe wskaźniki z 2022 roku, w tym znaczący wzrost przychodów i aktywów, są świadectwem naszej ciężkiej pracy i dedykacji. Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności bez dodatkowych raportów, nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości usług jest niezachwiane. Zapraszamy do doświadczenia naszej pasji do gastronomii, która jest wyczuwalna w każdym kubku kawy i kęsie jedzenia, który z dumą podajemy.
AMREST COFFEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy AMREST COFFEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AMREST COFFEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AMREST COFFEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

AMREST COFFEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AMREST COFFEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Zastępca kierownika kawiarni

    AMREST COFFEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • 4 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zachowanie się uczciwie,etycznie i z szacunkiem.Uznanbie sukcesy zespołu lub poszczególnych osób.Tworzenie przyjaznego środowiska pracy.Współpraca z zespołem i motywacja partnerów do osiągania celów i realizacji priorytetów kawiarni.Zapewnienie zadowolenie klientów poprzez prowadzenie zmiany w sposób doskonały i przy użyciu wszystkich narzędzi i systemów firmy. Zarządzanie sklepem podczas nieobecności KK.
      Odpowiadanie za optymalny poziom kosztów pracy na poziomie sklepu: planowanie, analiza i kontrola COL; przygotowanie harmonogramy pracy i plany urlopowe dla partnerów.
      Odpowiadanie za rekrutację,selekcję,szkolenie,ocenę wyników pracy, motywacja i utrzymanie światowej klasy zespołu baristów w celu zapewnienia WCCS i doskonałości operacyjnej.
      Praca na czas określony: 05.07.2021-04.07.2024
      Godziny pracy 06:00 - 02:00
      Miejsce pracy: siedziba oraz inne lokalizacje wskazane przez Amrest Coffee Sp. z o.o.
      Kontakt z pracodawcą: 695951664

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: WYSOKA KULTURA OSOBISTA, DYSPOZYCYJNOŚĆ, obsługa kasy fiskalnej
      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, obsługa kasy fiskalnej, DYSPOZYCYJNOŚĆ, WYSOKA KULTURA OSOBISTA wymagania aktualnej książeczki sanepid gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w dni wolne oraz inne lokalizacje wskazane przez AMREST COFFEE Sp. z o.o doświadczenie min. 3 miesięcy pracy w gastronomii

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu