Emer Design

Czy to Twoja firma?

Emer Design praca

Wrocław

Witaj w świecie Emer Design, miejscu, gdzie przestrzeń transformuje się w sztukę. Od 2015 roku, z pasją i zaangażowaniem, tworzymy wnętrza, które odzwierciedlają marzenia i aspiracje naszych klientów. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, sercu Dolnego Śląska, ale nasze projekty rozpościerają się daleko poza jego granice.

Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu indywidualnych wnętrz – od domów jednorodzinnych, przez mieszkania i apartamenty, aż po przestrzenie publiczne takie jak hotele, pensjonaty, obiekty rekreacyjne i usługowe, restauracje czy kawiarnie. Rozumiemy, że każde zlecenie jest unikalne, dlatego podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem, tworząc miejsca, które są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne.

Nasza oferta to nie tylko projektowanie. Realizujemy również projekty "Pod Klucz", co oznacza, że bierzemy na siebie całą odpowiedzialność za proces tworzenia wnętrza – od koncepcji po ostatni szczegół wykończeniowy. Nadzór autorski na budowie gwarantuje, że każdy element projektu zostanie wykonany zgodnie z naszą wizją i najwyższymi standardami.

W Emer Design wierzymy, że dobre projektowanie to także umiejętność słuchania. Dlatego zawsze staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów i przekuć je w przestrzeń, która będzie dla nich zarówno oazą spokoju, jak i źródłem inspiracji. Nasze profesjonalne wizualizacje wnętrz oraz architektury pozwalają klientom zobaczyć efekt końcowy jeszcze przed rozpoczęciem prac.

Koordynacja prac ekip wykonawczych w branżach takich jak elektryka, hydraulika, czy roboty ogólnobudowlane to dla nas codzienność. Tworzymy również projekty konstrukcyjne, strefy wellness i spa, a także zajmujemy się opracowaniami graficznymi i reklamą obiektów użyteczności publicznej. Nasze usługi obejmują również stolarkę okienną i drzwiową, wykończenia podłóg oraz tworzenie mebli i zabudów na zamówienie.

W Emer Design każdy projekt to podróż, na którą zabieramy naszych klientów, by wspólnie odkrywać piękno i funkcjonalność przestrzeni. Zapraszamy Cię do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i kreatywności. Razem stworzymy miejsce, które będzie nie tylko spełniało Twoje potrzeby, ale i przekraczało oczekiwania.

Emer Design najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Emer Design

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Emer Design

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Majster budowy/ Kierownik Robót/ Holandia

    BESTA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.
    • Holandia
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Cieśla szalunkowy

    MULTISERWIS Sp. z o.o.
    • Niemcy
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Brukarz

    FPS2004 ApS
    • 13 000-14 000 zł netto / mies.
    • Dania
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Mapa Emer Design

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Emer Design
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Lublin
  3. Kraków

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Emer Design - oferty archiwalne

  • Architekt wnętrz

    Emer Design
    • Wrocław
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • eMeR Design poszukuje osoby do pracy w biurze architektury wnętrz na stanowisko projektanta. Wymagania: bardzo dobra znajomość 3ds Max + V-Ray + Photoshop.

      Tylko praca stacjonarna - Wrocław.

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie wizualizacji 3d,
      • Dobór materiałów,
      • Mile widziana kreatywność.

      Wymagania

      • Dobra znajomość 3ds Max + V-Ray + Photoshop
      • Komunikatywność
      • Kreatywność

      Oferujemy

      • Pracę nad ciekawymi i ambitnymi projektami dla nieprzeciętnych klientów
      • Projekty realizowane są od koncepcji po wykonanie
      • Miłą atmosferę w biurze, w młodym, zaangażowanym zespole
      • Elastyczną formę zatrudnienia / elastyczne godziny pracy

Pracodawcy w Wrocławiu