Czy to Twoja firma?

DSL Marketing praca

Warszawa

Witajcie w świecie DSL Marketing, Waszym niezawodnym partnerze w dynamicznym środowisku warszawskiego rynku nieruchomości oraz profesjonalnych usług biznesowych. Nasza firma, zlokalizowana w sercu stolicy, jest synonimem wszechstronności i zaangażowania w dostarczanie rozwiązań na miarę potrzeb naszych klientów.

Nasza działalność rozciąga się na szerokie spektrum usług, począwszy od wynajmu i zarządzania nieruchomościami, co jest naszą domeną. Rozumiemy, jak ważne jest, aby przestrzeń, w której pracujecie, była nie tylko funkcjonalna, ale i inspirująca. Dlatego też każda nieruchomość w naszym portfolio zarządzana jest z największą starannością, aby zapewnić komfort i zadowolenie najemców.

Jako agencja reklamowa, tworzymy kampanie, które przemawiają do wyobraźni i serc odbiorców. Nasze projekty są odzwierciedleniem pasji i kreatywności, które stawiamy na pierwszym miejscu. Badanie rynku i opinii publicznej to kolejny filar naszej działalności – dostarczamy dane, które pomagają naszym klientom podejmować świadome decyzje biznesowe.

W dobie cyfryzacji, oferujemy również wynajem i dzierżawę nowoczesnych maszyn oraz urządzeń biurowych, w tym komputerów, które są niezbędne do sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Rozumiemy, jak kluczowe jest posiadanie niezawodnego sprzętu, który wspiera codzienną pracę.

Nasza działalność nie kończy się na powyższych usługach. Zajmujemy się również pozyskiwaniem pracowników, co jest odpowiedzią na potrzeby rynku pracy, oraz oferujemy kompleksową obsługę administracyjną biur, co pozwala naszym klientom skupić się na tym, co dla nich najważniejsze – rozwoju ich biznesu.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej historii, liczby pracowników, misji czy wartości, to nasze codzienne działania są najlepszym świadectwem naszego zaangażowania i profesjonalizmu. Nasze usługi są naszą wizytówką, a zadowolenie klientów – najlepszą rekomendacją.

W DSL Marketing stawiamy na otwartą komunikację i budowanie długotrwałych relacji z naszymi partnerami. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają niezawodnego wsparcia w zarządzaniu nieruchomościami, reklamie, badaniach rynku oraz wsparciu administracyjnym. Razem możemy osiągnąć więcej.

DSL Marketing najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy DSL Marketing

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DSL Marketing

Mapa DSL Marketing

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
DSL Marketing
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bydgoszcz
  4. Pruszków
  5. Łódź
  6. Kraków
  7. Poznań
  8. Lublin
  9. Plonsk
  10. Białystok

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca DSL Marketing - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel

    • Łódź
    • umowa o dzieło
    • pełny etat
    • W związku z dynamicznym rozwojem naszego Łódzkiego biura poszukujemy ambitnych osób, które zasilą szeregi naszego zakręconego zespołu.

      Zajmujemy się przeprowadzaniem kampanii marketingowych dla dużych i rozpoznawalnych Klientów, których grono stale się poszerza.

      Jeśli jesteś: przebojowy, uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do świata, a kontakt z ludźmi sprawia Ci przyjemność , koniecznie wyślij nam swoje CV.

      Zakres obowiązków

      Do Twoich obowiązków należeć będzie m.in. bezpośredni kontakt z Klientem, udział w codziennych spotkaniach w biurze, raportowanie wyników i dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

      Wymagania

      Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

      Oferujemy

      atrakcyjne warunki współpracy, konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane w tygodniówkach, możliwość rozwoju, liczne szkolenia, ciekawe podróże służbowe i niepowtarzalną atmosferę

    • Łódź

      Wymagania

      Oferujemy

  • Ambasador

    • Łódź
    • Kreatywny marketing, bez doświadczenia ? Tylko u NAS!

      Jeżeli zdecydowałeś się przeczytać nasze ogłoszenie to zapewne znaczy, że szukasz:

      *pracy pełnej wyzwań

      *codziennej dawki energii

      *pozytywnego nastawienia

      *paru godzin dziennie spędzonych w gronie młodych, ambitnych i uśmiechniętych ludzi, zamiast nudy i rutyny za biurkiem.

      Jeśli przekonasz nas swoim charakterem, do twoich obowiązków należeć będą:

      *spotkania z naszymi klientami

      *dbanie o jakość

      *przedstawianie prezentacji

      Wymagania

      Widzisz.. my dbamy o naszych pracowników. Ważny jest dla nas ich rozwój, oraz pozytywne nastawienie i chęć do pracy :)

      Pozwól nam zadbać również o Ciebie i dołącz do nas jak najszybciej!

      Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia ale takich cech jak:

      *otwartość

      *komunikatywność

      *dobre nastawienie

      *chęć do pracy

      Oferujemy

      *zapewniamy elastyczny grafik

      * godz. pracy-10-18

      *pracę i rozwój w renomowanej firmie marketingowej tworzącej kampanie promocyjne

      *atrakcyjny system bonusów motywacyjnych i konkursy z licznymi nagrodami

      *wyjazdy i spotkania integracyjne

      *pakiet bezpłatnych szkoleń wdrażających

Pracodawcy w Warszawie