Czy to Twoja firma?

OLMAR sp. z o.o. SP. K w Trzebini praca

Trzebinia

OLMAR Piotr Maj i Wspólnicy Sp.k
ul.Kościuszki 45c
32-540 Trzebinia

OLMAR SP. Z O. O. SP. K w Trzebini najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy OLMAR SP. Z O. O. SP. K w Trzebini

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OLMAR SP. Z O. O. SP. K w Trzebini

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OLMAR SP. Z O. O. SP. K w Trzebini

Siedziba główna

OLMAR SP. Z O. O. SP. K w Trzebini poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
OLMAR SP. Z O. O. SP. K w Trzebini
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Trzebinia
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Bydgoszcz
  5. Chrzanów
  6. Kraków
  7. Krzeszowice
  8. Libiąż
  9. Poznań
  10. Lublin

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca OLMAR SP. Z O. O. SP. K w Trzebini - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Trzebinia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Firma OLMAR poszukuje kandydatów na stanowisko Magazyniera do naszego składu budowlanego w Trzebini. Jeśli masz doświadczenie w pracy w magazynie, uprawnienia na wózek widłowy oraz prawo jazdy kat. B, to ta oferta jest dla Ciebie!

      Zakres obowiązków

      Zakres Obowiązków:

      • Przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów budowlanych.
      • Obsługa wózka widłowego w celu przemieszczenia towarów w magazynie.
      • Kontrola jakości i ilości przyjmowanych oraz wydawanych produktów.
      • Utrzymanie porządku w magazynie.
      • Obsługa klientów oraz pomoc w załadunku i rozładunku towarów.
      • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności operacyjnej.

      Wymagania

      • Uprawnienia na wózek widłowy.
      • Prawo jazdy kat. B.
      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
      • Umiejętność pracy w zespole.
      • Dobra organizacja pracy oraz dbałość o szczegóły.
      • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
      • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
      • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
      • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu.

Pracodawcy w Trzebini