Czy to Twoja firma?

Exbud Konstrukcje praca

Kielce

W sercu Polski, w malowniczych Kielcach, znajduje się nasza siedziba – Exbud Konstrukcje. Jesteśmy dumni z naszej ponad 40-letniej historii, w której zbudowaliśmy solidną markę w przemyśle budowlanym, specjalizując się w produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Nasza firma, z roczną zdolnością produkcyjną wynoszącą 12 000 ton, jest wyrazem zaangażowania i pasji, z jaką podchodzimy do każdego projektu. Nasze korzenie sięgają jeszcze głębiej, bo działamy na rynku od ponad 45 lat. W 2019 roku, przejęliśmy aktywa od Skanska S.A., co pozwoliło nam na kontynuowanie i rozwijanie tradycji w produkcji stalowych konstrukcji. Zatrudniając około 670 specjalistów, jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie, a nasze doświadczenie i wiedza są gwarancją najwyższej jakości. Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana. Tworzymy konstrukcje stalowe dla budownictwa, przemysłu i infrastruktury, specjalistyczne części maszyn, komponenty dla przemysłu samochodowego, zbiorniki ciśnieniowe, systemy magazynowe, wysięgniki dźwigowe oraz prefabrykaty budowlane. Każdy produkt jest wynikiem pracy naszego nowoczesnego parku maszynowego i zintegrowanego systemu zarządzania jakością, który odpowiada najwyższym normom. Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, z silną pozycją na rynku niemieckim. Nasze usługi obejmują projektowanie, produkcję i montaż konstrukcji stalowych, co pozwala nam na pełną kontrolę nad realizowanymi projektami. Jako część grupy kapitałowej ANNA-BUD, cieszymy się stabilnością finansową i nieustannie inwestujemy w rozwój naszych pracowników oraz technologii. Nasze wartości to fundament, na którym budujemy naszą przyszłość. Harmonizacja wymagań ekonomicznych, ekologicznych i społecznych jest dla nas kluczowa. Odpowiadamy za nasze działania i dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników. Wzajemny szacunek i uczciwe relacje biznesowe to zasady, którymi kierujemy się każdego dnia. Ochrona środowiska naturalnego jest dla nas nie tylko obowiązkiem, ale i przywilejem. W Exbud Konstrukcje, każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, które podejmujemy z entuzjazmem, wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów i partnerów. Razem możemy zbudować coś trwałego.

Exbud Konstrukcje najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy produkcja / przemysł

Oferty pracy Exbud Konstrukcje

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Exbud Konstrukcje

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 04.12.2023

Mapa Exbud Konstrukcje

Siedziba główna

Exbud Konstrukcje poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Exbud Konstrukcje
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kielce
  3. Poznań
  4. Busko-Zdrój
  5. Wrocław
  6. Kraków
  7. Olsztyn
  8. Katowice
  9. Częstochowa
  10. Biskupice Radlowskie

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Exbud Konstrukcje - oferty archiwalne

  • Zbrojarz- betoniarz- cieśla w zakładzie prefabrykacji - Niemcy

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zbrojarz-betoniarz-cieśla w zakładzie prefabrykacji - Niemcy, Mühlhausen

      Zakres obowiązków

      • Zbrojarz- Wykonywanie szkieletów zbrojenia zgodnie z rysunkiem technicznym na takie elementy jak: ściany, schody, balkony, filigrany. Wiązanie cęgami zbrojenia.

      • Cieśla- Zabudowa szkieletów zbrojenia w formach, składanie form, betonowanie, transport betonu betonowozem, rozszalunek, transport gotowych garaży suwnicą.

      • Betoniarz- Szpachlowanie ubytków/szlifowanie powierzchni betonowych.

      Wymagania

      • Doświadczenie na wskazanym stanowisku pracy.

      Mile widziane:

      • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym.

      • Doświadczenie pracy w zakładzie prefabrykacji.

      • Uprawnienia na obsługę suwnicy z poziomu zero.

      Oferujemy

      • Od pierwszego dnia umowę o pracę na pełny etat.

      • Wynagrodzenie w EURO zawsze wypłacane na czas ( do 10 dnia każdego miesiąca).

      • Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe).

      • Świadczenia socjalne, ubezpieczenie grupowe, dodatki BHP.

      • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie.

      • Polskojęzyczny zespół i kierownika, który w razie potrzeby pomoże w załatwianiu bieżących spraw (lekarz, urząd).

      Zapraszamy do aplikowania, kontaktu.

Pracodawcy w Kielcach