Czy to Twoja firma?

PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BŁ. KS. ROMANA ARCHUTOWSKIEGO praca

Warszawa

W sercu Warszawy, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BŁ. KS. ROMANA ARCHUTOWSKIEGO kształci młodzież, przygotowując ją do wyzwań przyszłości. Jesteśmy instytucją o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym, znaną z wysokiej jakości usług i kompetencji naszych pracowników.

Nasza historia jest opowieścią o pasji do wiedzy i rozwoju. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, które pozwala nam oferować edukację na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdują się programy nauczania dostosowane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań uczniów, co sprawia, że każdy z nich może rozwijać się w wyjątkowy sposób.

Rozumiemy, że świat się zmienia, a wraz z nim zmieniają się wymagania stawiane przed absolwentami. Dlatego też kładziemy duży nacisk na innowacyjne metody nauczania i rozwijanie krytycznego myślenia, aby nasi uczniowie byli gotowi na podjęcie wyzwań nowoczesnego świata. Nasza przewaga konkurencyjna wynika z przekonania, że każdy uczniowie zasługuje na indywidualne podejście i wsparcie na każdym etapie edukacji.

Jesteśmy dumni z naszej społeczności uczniowskiej i pracowniczej, która tworzy przyjazną i inspirującą atmosferę. Wspólnie dążymy do tego, aby nasze liceum było miejscem, gdzie każdy może znaleźć dla siebie przestrzeń do nauki, odkrywania i wzajemnego szacunku.

Zapraszamy do Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. Bł. ks. Romana Archutowskiego, gdzie edukacja jest podróżą, a nie tylko celem. Razem możemy stworzyć przyszłość, która inspiruje i daje nieograniczone możliwości.

PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BŁ. KS. ROMANA ARCHUTOWSKIEGO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie inne

Oferty pracy PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BŁ. KS. ROMANA ARCHUTOWSKIEGO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BŁ. KS. ROMANA ARCHUTOWSKIEGO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BŁ. KS. ROMANA ARCHUTOWSKIEGO

Siedziba główna

PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BŁ. KS. ROMANA ARCHUTOWSKIEGO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BŁ. KS. ROMANA ARCHUTOWSKIEGO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BŁ. KS. ROMANA ARCHUTOWSKIEGO - oferty archiwalne

  • Sekretarka szkolna

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      ogólne prace w sekretariacie szkolnym: obieg dokumentacji, bieżące sprawy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne
      • Uprawnienia: Pakiet MS Office
      • Inne wymagania: wykztałcenie pomaturalne/policealne; pakiet MS Office; co najmniej 3-miesięczne doświadczenie zawodowe; komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: ogólne prace w sekretariacie szkolnym: obieg dokumentacji, bieżące sprawy. Praca 3h dziennie w godz. 12.00-15.00 (możliwe dodatkowe zastępstwa w godz. 8.00-10.00 lub 10.00-16.00). [Kontakt: sekretariat@archutowski.edu.pl ; tel.: 22 839 08 40]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Stawka: 25 zł/h brutto Praca 3 h dziennie w godz. 12.00-15.00.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Nauczyciel informatyki

    • Warszawa
    • pełny etat

      - nauczanie informatyki w szkole średniej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie (informatyka), przygotowanie pedagogiczne, 1 rok doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - nauczanie informatyki w szkole średniej *Faktyczne wynagrodzenie jest zależene od posiadanych kwaligikacji i stopnia awansu zawodowego nauczyciela. [Zgłoszenia: sekretariat@archutowski.edu.pl, 22 839 08 40]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 862 do 3 817 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie