Czy to Twoja firma?

Grupa Sarigato praca

Kraków

Jesteśmy Grupą Sarigato, kreatywnym sercem reklamy z Warszawy. Nasza historia zaczęła się 12 lat temu, kiedy to z pasji do innowacji i marketingu zrodziła się idea, która przerodziła się w misję przybliżania naszych Klientów do legendarnego sukcesu. Dziś z dumą stajemy w gronie 50 najszybciej rosnących spółek technologicznych w Europie Środkowej według Deloitte, a nasz zasięg i wpływ rozciągają się także poza granice kraju.

Nasz zespół to ponad 80 specjalistów, którzy każdego dnia łączą kreatywność z najnowszymi technologiami, aby dostarczać rozwiązania reklamowe, które nie tylko przyciągają uwagę, ale przede wszystkim przynoszą realne efekty biznesowe. Jesteśmy innowacyjni, profesjonalni i zawsze gotowi do działania. Nasze nowoczesne narzędzia nie tylko pomagają, ale "pomagają przy okazji", co oznacza, że nasze działania mają szerszy wpływ - dotykają serc i umysłów.

W Grupie Sarigato ogarniamy digital szeroko, głęboko i konkretnie. Wszystko robimy w 100% in-house, co pozwala nam na pełną kontrolę nad jakością i skutecznością naszych kampanii. Od e-mail marketingu, przez generowanie i zarządzanie bazami danych, po kreację reklamową - wszystko to wykonujemy z nienawiścią do marnotrawstwa i z zamiłowaniem do wpływu na realny biznes.

Nasze działania nie ograniczają się jednak tylko do świata reklamy. Od 2022 roku nasza fundacja posiada międzynarodową akredytację Charities Aid Foundation, co pozwala nam na jeszcze szersze działania charytatywne. Wierzymy, że sukces ma sens tylko wtedy, gdy można się nim dzielić.

Zapraszamy do współpracy. Razem możemy osiągnąć więcej, tworząc kampanie, które nie tylko zostaną zapamiętane, ale przede wszystkim przyniosą wymierne korzyści. Dołącz do nas i razem zmierzmy się z wyzwaniami nowoczesnego marketingu.

Oferty pracy Grupa Sarigato

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grupa Sarigato

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Grupa Sarigato

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Grupa Sarigato
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Łódź
  3. Tychy
  4. Rzeszów
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Grupa Sarigato - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Finansowo-Administracyjnych

    • Kraków
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Cześć!

      W Grupie Sarigato jest nas 80 osób i mamy kilka spółek, w tym m.in. największą w Polsce sieć reklamy Rich Media. Ale naszym oczkiem w głowie jest założona przez nas 11 lat temu fundacja, w której prowadzimy dwie bardzo duże akcje: KarmimyPsiaki.pl i Hakersi.pl

      Jesteśmy w gronie 50 najszybciej rosnących spółek technologicznych w Europie Środkowej wg Deloitte i wśród 1000 w Europie wg Financial Times.

      A teraz poszukujemy Specjalisty/ki ds. Finansowo-Administracyjnych :)

      Jak możesz się z nami rozwijać?

      • Przede wszystkim, jeśli interesują Cię sprawy związane z administracją, wynagrodzeniami, rozliczeniami, możesz rozwijać się w kierunku Starszego Specjalisty.
      • Będziesz pracował/a w 80 osobowym zespole - zaufaj, jest się od kogo uczyć :)
      • Mamy w zespole naprawdę wiele osób, które rozwinęły się w różnych, niestandardowych kierunkach i świetnie sobie radzą. Nie jesteśmy korporacją i nigdy nie zamykamy się w sztywnych ramach. Zawsze szukamy po prostu ogarniętych ludzi, bo z takimi można robić wybitne rzeczy.
      • Mamy wiele wewnętrznych szkoleń z różnych zakresów i często mamy wejściówki na najciekawsze konferencje w Polsce.

      Zakres obowiązków

      Czym konkretnie będziesz się zajmował?

      • Wystawianiem faktur sprzedażowych (krajowych i zagranicznych).
      • Wprowadzaniem faktur kosztowych do wewnętrznego systemu.
      • Prowadzeniem ewidencji magazynowej.
      • Ewidencjonowaniem transakcji gotówkowych na kasie fiskalnej.
      • Koordynowaniem procesów i transakcji bankowych (m. in. wykonywanie przelewów; wpłaty gotówki z prowadzonych zbiórek - na konto; zakładanie lokat bankowych).
      • Sporządzaniem umów cywilnoprawnych (m.in. umowy zlecenie, umowy o dzieło, umowy darowizny).
      • Opieka nad kwestiami administracyjnymi (m. in. wysyłka poczty; nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich; zakupy art. biurowych).
      • Bieżące wsparcie w obsłudze zagadnień prawno-finansowych.

      Wymagania

      Odezwij się jeśli:

      • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz doświadczenia w sprawach, którymi będziesz się zajmować (opisanych wyżej).
      • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację pisemną.
      • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu Excel.
      • Prawo jazdy kat. B.
      • Dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły i umiejętność analitycznego myślenia.
      • Nastawienie na pracę hybrydową - minimum 3 dni pracy w biurze krakowskim (ul. Biała Droga 13).
      • Bądź w porządku :)

      Oferujemy

      Możesz liczyć na:

      • Przede wszystkim bardzo dobre portfolio produktów i usług. Zerknij "showreel Sataku"
      • Praca przy projektach dla znanych brandów z wielu branż (Warner Bros, Mercedes, RedBull, Audi, Samsung, Panasonic, Coca-Cola, Porsche, Microsoft, Intel...).
      • Praca w szybko rozwijającej się Grupie — należymy do grona 50 najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowej wg Deloitte.
      • Nie jesteśmy korporacją, mamy młody zespół i mega luźną atmosferę, a procedury ograniczone do minimum.
      • Cały zespół ma parcie na naukę nowych rzeczy i lubi dzielić się wiedzą na szkoleniach wewnętrznych.
      • Dostaniesz prywatną opiekę medyczną na wysokim poziomie i pakiet sportowy.
      • Od 11 lat prowadzimy Fundację Sarigato: KarmimyPsiaki.pl oraz Hakersi.pl, gdzie uczymy Dzieci z domów dziecka programowania.

Pracodawcy w Krakowie