Czy to Twoja firma?

HR WORK FORCE praca

Wrocław

Od ponad dekady, HR WORK FORCE Wrocław z pasją tworzy historię w branży HR, dostarczając niezawodne rozwiązania w obszarze pracy tymczasowej oraz outsourcingu personalnego. Nasza siedziba jest zlokalizowana w sercu Wrocławia, a nasze działania rozciągają się daleko poza granice miasta, obejmując zarówno rynek polski, jak i międzynarodowy.

Jesteśmy dumni z tego, że codziennie wspieramy 2000 pracowników tymczasowych w kraju i 200 za granicą, wykorzystując naszą bogatą bazę 10000 kandydatów. Nasze zespoły, składające się z 50 wykwalifikowanych konsultantów, są zawsze gotowe, by sprostać wyzwaniom i dostarczyć profesjonalne doradztwo, pomoc w legalizacji pracy oraz wsparcie w procesie rekrutacji.

Nasze działania kierujemy zgodnie z wartościami, które są dla nas fundamentem: szacunek, empatia, cierpliwość, uczciwość i szybkość działania. Wszystko to robimy z uśmiechem i optymizmem, bo wierzymy, że pozytywne podejście jest kluczem do sukcesu zarówno naszych klientów, jak i pracowników.

Rozwijamy się nieustannie, poszukując nowych możliwości, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z naszego profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do każdego klienta, co pozwala nam szybko reagować na zmieniające się potrzeby rynku i utrzymywać naszą konkurencyjną przewagę.

W HR WORK FORCE Wrocław wiemy, że nasza praca ma realny wpływ na życie ludzi i funkcjonowanie firm. Dlatego każdego dnia stawiamy na jakość, innowacyjność i doskonałość w tym, co robimy. Zapraszamy do poznania nas bliżej i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla pracowników i biznesów na całym świecie.

HR WORK FORCE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja produkcja / przemysł

Oferty pracy HR WORK FORCE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HR WORK FORCE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HR WORK FORCE

CENTRALA – Wrocław

Biuro Kalisz

Biuro Katowice

Biuro Słupsk

Biuro Zielona Góra

HR WORK FORCE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HR WORK FORCE - oferty archiwalne

  • Operator linii do malowania

    HR WORK FORCE
    • Kąty Wrocławskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania
      - lakierowanie pompą niskociśnieniową elementów żeliwnych
      - obsługa i nadzór linii do malowania
      - wizualna samokontrola jakości wytworzonych elementów
      - pomiar grubości na mokro i sucho
      - malowanie natryskowe, wodne manualne

      Wymagania

      - doświadczenie jako lakiernik przemysłowy (min. pół roku)
      - chęć i motywacja do pracy
      - gotowość do pracy zmianowej

      - dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz

      Oferujemy

      - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      - wynagrodzenie podstawowe 4800 zł brutto + dodatki
      - dofinansowanie do paliwa w postaci karty paliwowej
      - niezbędne szkolenia przygotowujące do stanowiska pracy

  • Operator produkcji

    • umowa o pracę tymczasową

      • montaż elementów zgodnie z instrukcją lub rysunkiem technicznym
      • terminowa realizacja założonego planu produkcji
      • samokontrola poprawności i jakości
      • raportowanie wyników pracy
      • przygotowanie materiału zgodnie ze specyfikacją
      • praca zgodnie z instrukcją technologiczną

      Wymagania

      • znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem
      • doświadczenie w pracy na produkcji
      • umiejętność posługiwaniem się elektronarzędziami
      • chęć i motywacja do pracy
      • gotowość do pracy zmianowej
      • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
      • wynagrodzenie podstawowe 4000 zł brutto + premia jakościowa ok. 600 zł
      • dofinansowanie do paliwa w postaci karty paliwowej
      • niezbędne szkolenia przygotowujące do stanowiska pracy

Pracodawcy w Wrocławiu