Czy to Twoja firma?

F.H.U. KACPER Tomasz Kaczmarek praca

Warszawa

Witajcie, jesteśmy F.H.U. KACPER Tomasz Kaczmarek, firma z siedzibami w Warszawie oraz w Łodzi, której pasją jest dynamiczny handel w branży paliwowej. Nasza działalność obejmuje sprzedaż detaliczną paliw na stacjach paliw, co czyni nas codziennym partnerem zarówno dla kierowców indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw transportowych. Rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie wysokiej jakości produktów, które napędzają gospodarkę i ułatwiają codzienne życie.

Nasza oferta to nie tylko paliwa. Jesteśmy również zaufanymi agentami w sprzedaży paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych, co pozwala nam na obsługę szerokiego spektrum klientów przemysłowych. Dzięki temu, nasze usługi są kompleksowe i dostosowane do specyficznych potrzeb naszych partnerów biznesowych.

Choć nie możemy podzielić się z Wami pełną historią naszej firmy, chcemy, abyście wiedzieli, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi, rozwijając naszą ofertę i dostosowując ją do zmieniającego się rynku. Nasze działania opierają się na solidnych fundamentach wiedzy o branży i potrzebach naszych klientów.

Nasze lokalizacje w Warszawie i Łodzi są świadectwem naszego zaangażowania w dostępność i wygodę dla naszych klientów. Pragniemy być blisko Was, aby każda interakcja z naszą firmą była synonimem satysfakcji i zaufania.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć przyszłość, w której jakość i niezawodność są na pierwszym miejscu.

F.H.U. KACPER Tomasz Kaczmarek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inne

Oferty pracy F.H.U. KACPER Tomasz Kaczmarek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.H.U. KACPER Tomasz Kaczmarek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa F.H.U. KACPER Tomasz Kaczmarek

Adres rejestrowy

F.H.U. KACPER Tomasz Kaczmarek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca F.H.U. KACPER Tomasz Kaczmarek - oferty archiwalne

  • Praca na stacji paliw Częstochowa

    F.H.U. KACPER Tomasz Kaczmarek
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów

      Aktywna sprzedaż produktów

      Przygotowanie kanapek Subway

      Dbanie o prawidłową ekspozycję towarów

      Wymagania

      Pozytywnie nastawienie

      Doświadczenie w obsłudze klienta

      Zacięcie kulinarne

      Pracowitość i zaangażowanie

      Oferujemy

      Wynagrodzenie stałe + premia sprzedażowa

      Czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb

      Pracę w fajnym zespole

      Nauczmy Cię wszystkiego od podstaw!

Pracodawcy w Warszawie