Czy to Twoja firma?

Przedszkole Nr 54 Pod Kasztanami praca

Wrocław
RP II 411-102/06
Przedszkole Nr 54 Pod Kasztanami najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole Nr 54 Pod Kasztanami

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Nr 54 Pod Kasztanami

  • Woźna oddziałowa

    Przedszkole Nr 54 Pod Kasztanami
    • Wrocław
    • umowa na zastępstwo
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedszkole Nr 54 Pod Kasztanami

Siedziba główna

Przedszkole Nr 54 Pod Kasztanami poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bydgoszcz
  3. Poznań
  4. Olawa

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Przedszkole Nr 54 Pod Kasztanami - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharza. Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy. Pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków. Mycie naczyń i sprzętu kuchennego. Sprzątanie pomieszczeń bloku żywieniowego. Przestrzeganie zasad technologii i przepisów sanitarno-higienicznych.
      Praca w godzinach 8:30-14:30
      3/4 etatu
      Kontakt z pracodawcą: sekretariat.p054@wroclawskaedukacja.pl lub 71 798 67 97

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, poszukiwana osoba, która lubi i potrafi gotować.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 160 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Wrocław

      Przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharza. Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy. Pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków. Mycie naczyń i sprzętu kuchennego. Przestrzeganie zasad technologii i przepisów sanitarno-higienicznych.
      0,75 etatu.
      Praca w godz.: 8:30-14:30.
      Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 798 67 97, e-mail: sekretariat.p054@wroclawskaedukacja.pl

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie: podstawowe, staż pracy: brak wymagań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 257,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat + premia

    • Wrocław

      Sprzątanie pomieszczeń. Pomoc w opiece na dziećmi. Podawanie dzieciom posiłków i zmywanie naczyń. Pomoc w opiece w czasie spacerów i wycieczek.
      Praca w godzinach 9:00-15:00, 3/4 etatu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy dowolny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 493,75 PLN

Pracodawcy w Wrocławiu