Czy to Twoja firma?

Anter System Polska sp. z o.o. praca

Wrocław

Jesteśmy Anter System Polska, dumny polski producent z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży bezpieczeństwa. Nasza historia zaczęła się ponad dekadę temu i od tego czasu nieustannie rozwijamy się, by dostarczać innowacyjne rozwiązania zabezpieczające dla firm w Polsce i na całym świecie. Specjalizujemy się w tworzeniu elastycznych barier ochronnych, systemów poprawiających bezpieczeństwo w strefach załadunkowych oraz podpór bezpieczeństwa przodu i tyłu naczepy. Nasze znaki Lock and Stop to tylko przykład naszego zaangażowania w poprawę warunków pracy i ochronę życia. Jesteśmy dumni z naszych produktów, które są wyrazem naszej pasji do innowacji i jakości. Wykorzystujemy nowoczesne tworzywa i-PLAST i ERTAX, co pozwala nam na tworzenie rozwiązań, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Jakość i bezpieczeństwo to dla nas priorytety. Nasze produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa TÜV Rheinland i podlegają corocznej kontroli produkcyjnej. Co więcej, przeprowadzamy testy wytrzymałościowe barier pod nadzorem TÜV Rheinland, aby mieć pewność, że nasze rozwiązania są niezawodne. Z dumą współpracujemy z wiodącymi firmami w branżach spożywczej, farmaceutycznej i automotive, zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Rozumiemy, że każdy klient ma unikalne potrzeby, dlatego nasze produkty są dostosowywane do indywidualnych wymagań. Nasza oferta to nie tylko produkty, ale również usługi, takie jak audyt, projekt zabezpieczeń oraz ich montaż. Dzięki temu zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie – od koncepcji po realizację. W Anter System Polska wierzymy, że nasze własne rozwiązania z wykorzystaniem nowoczesnych tworzyw to nasza przewaga konkurencyjna. Dzięki temu możemy oferować produkty, które nie tylko chronią, ale również są estetyczne i trwałe. Nasza kompleksowość usług, począwszy od audytu aż po montaż, sprawia, że jesteśmy partnerem, na którym można polegać. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jesteśmy tu, aby służyć pomocą i zapewnić bezpieczeństwo, na które zasługujesz. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Anter System Polska.

Anter System Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy internet / e-commerce / nowe media media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Anter System Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Anter System Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Anter System Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Anter System Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Anter System Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Monter konstrukcji stalowych

    Anter System Polska Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obróbka i montaż konstrukcji stalowych oraz z tworzyw sztucznych.
      Miejsce pracy: Wrocław ul. Grabiszyńska 241, 53-234 Wrocław
      Forma umowy: zlecenie ok 100 godzin miesięcznie,
      Termin umowy : 3 lata
      Oferta w sali: D

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 18,3 PLN

Pracodawcy w Wrocławiu