Czy to Twoja firma?

P.R.B.H. FIGO Robert Figas praca

Ciężkowice

Witajcie w świecie P.R.B.H. "FIGO" ROBERT FIGAS, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a jakość i różnorodność usług idą w parze. Od momentu założenia naszej firmy 9 marca 2001 roku, staliśmy się znaczącym graczem na lokalnym rynku, dostarczając naszym klientom nie tylko produkty tartaczne, ale również kompleksowe rozwiązania związane z budownictwem.

Nasza siedziba w Ciężkowicach, zlokalizowana przy malowniczym Rynku 7, stała się centrum, z którego rozchodzą się nasze usługi na cały region. Z dumą oferujemy szeroki wachlarz produktów i usług, które obejmują nie tylko produkcję wyrobów z drewna, ale także realizację projektów budowlanych, zarówno dla budynków mieszkalnych, jak i niemieszkalnych. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego nasza oferta handlowa jest tak szeroka – od sprzedaży detalicznej mebli i sprzętu oświetleniowego, po artykuły użytku domowego w wyspecjalizowanych sklepach.

Nie ograniczamy się jednak do branży budowlanej i handlu. Nasze usługi rozciągają się również na wynajem i dzierżawę samochodów osobowych i furgonetek, co czyni nas wszechstronnym partnerem dla wielu przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Ponadto, z myślą o potrzebach naszych klientów, prowadzimy działalność usługową wspomagającą transport lądowy.

Rozumiemy, że sukces w biznesie to nie tylko sprzedaż produktów, ale także zapewnienie miejsca, gdzie nasi klienci mogą odpocząć i zregenerować siły. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie również hotele i obiekty zakwaterowania, a także restauracje i inne placówki gastronomiczne, które z pewnością zaspokoją gusta najbardziej wymagających smakoszy.

Jesteśmy dumni z naszej działalności fotograficznej, która pozwala uchwycić najważniejsze momenty w życiu naszych klientów. To właśnie te małe chwile tworzą historię naszej firmy, która od ponad dwóch dekad buduje trwałe relacje z klientami i partnerami.

Chociaż z dniem 1 marca 2023 roku nasza działalność została zawieszona, nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług pozostaje niezmienne. W P.R.B.H. "FIGO" ROBERT FIGAS zawsze stawialiśmy na rozwój, innowacje i zadowolenie klienta. To właśnie te wartości kierowały nami przez lata i będą nadal stanowić fundament naszej marki w przyszłości.

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście przez te wszystkie lata i zapraszamy do dalszego śledzenia naszej historii.

P.R.B.H. FIGO Robert Figas najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy P.R.B.H. FIGO Robert Figas

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.R.B.H. FIGO Robert Figas

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.R.B.H. FIGO Robert Figas

Siedziba główna

P.R.B.H. FIGO Robert Figas poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
P.R.B.H. FIGO Robert Figas
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Tuchów
  3. Bielsko-Biała
  4. Kraków
  5. Gliwice
  6. Nowy Targ
  7. Grybów
  8. Inowroclaw
  9. Wrocław
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca P.R.B.H. FIGO Robert Figas - oferty archiwalne

  • Murarz (o)

    • 3 000 zł / mies.
    • Ciężkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Murarz

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, samodzielność na stanowisk, poziom wykształcenia bez znaczenia. Praca w Ciężkowicach oraz na terenie Małopolski od pon. do pt. w godz.: 7.00-15.00 (zapewniony dojazd i zakwaterowanie); wynagrodzenie: od 3 000 zł brutto. Kontakt: P.R.B.H. FIGO Robert Figas, 33-190 Ciężkowice, ul. Rynek 7, wcześniejszy kontakt tel.: 500 127 739 w godz.: 8.00-17.00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ciężkowicach