SAFETY WORK & LIFE PAWEŁ BOJARSKI

Czy to Twoja firma?

SAFETY WORK & LIFE PAWEŁ BOJARSKI praca

Unisław

SAFETY WORK & LIFE to ludzie, którzy kochają bezpieczeństwo i swoją pasją zarażają osoby z którymi współpracują.

Powstaliśmy z myślą, aby pomagać małym i dużym firmom z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści w dziedzinie bhp, inspektorzy ochrony ppoż., ratownicy medyczni, strażacy, tłumacze, radcy prawni, a także agenci ubezpieczeniowi, którzy wykonują swoje zadania z pełnym zaangażowaniem i zawsze pomagają. Misją naszego zakładu jest zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Na każdej płaszczyźnie dajemy z siebie wszystko, aby Wasz zakład i pracownicy czuli się bezpiecznie. Korzystanie z naszej wiedzy jest dla Państwa gwarancją najwyższej jakości usług. A dlaczego? Bo to kochamy 

Jesteśmy jedyną taką firmą na rynku, która łączy szereg branż związanych z bezpieczeństwem w jeden spójny zespół, który zadba o to, aby pracodawca jak i pracownicy czuli się bezpiecznie i spali spokojnie.

Prowadzimy działalność na terenie całego kraju z główną siedzibą w Unisławiu – między Bydgoszczą a Toruniem. Drugi oddział naszej firmy znajduje się w Zielonej Górze, a trzeci w Warszawie. Nasi Specjaliści są mobilni i dojeżdżają do klienta.

SAFETY WORK & LIFE PAWEŁ BOJARSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia

Oferty pracy SAFETY WORK & LIFE PAWEŁ BOJARSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SAFETY WORK & LIFE PAWEŁ BOJARSKI

Mapa SAFETY WORK & LIFE PAWEŁ BOJARSKI

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Zielona Góra
  4. Siedlce
  5. Wrocław
  6. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca SAFETY WORK & LIFE PAWEŁ BOJARSKI - oferty archiwalne

  • Agent ubezpieczeniowy / Specjalista ds. ubezpieczeń

    • Zielona Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Multiagencja MUK Ubezpieczenia poszukuje Specjalisty ds. ubezpieczeń/Agenta ubezpieczeniowego!

      Praca w biurze ubezpieczeniowym w Zielonej Górze. Na pełen etat. Praca od poniedziałku do piątku.

      Szukamy osoby, która wiąże przyszłość z pracą jako agent ubezpieczeniowy. To zawód, w którym wiedzę i doświadczenie zdobywa się latami, więc nie szukamy osoby, która szuka pracy sezonowej, tylko osoby która chce pracować w ubezpieczeniach i wiąże z tym przyszłość. Jesteśmy młodym zespołem przyjaciół, którzy rozwijają swoją firmę i chcemy zaprosić Ciebie, abyś do nas dołączył/-a.

      Dajemy szansę każdemu, bo wiemy, że szczere chęci często więcej znaczą niż lata studiów.

      Zakres obowiązków

      • Aktywnie poszukiwał/-a Klientów indywidualnych oraz firmowych,
      • Prowadził/-a spotkania i rozmowy z Klientami,
      • Wykonywał/-a pracę biurową,
      • Szukam najtańszych składek i najlepszych ofert dla klientów,
      • Dbał/-a o utrzymanie długofalowych relacji z Klientami,
      • Realizował/-a oczekiwane cele sprzedażowe i zadania oparte na wyjątkowym podejściu do Klienta

      Wymagania

      • Przede wszystkim uczciwości i chęci rozwoju, nauki i zaangażowania, gdyż cierpliwość w tym zawodzie przynosi wiele radości.
      • Wykształcenie min. średnie,
      • Wysoka kultura osobista,
      • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność,samodzielność,
      • Znajomość obsługi komputera i narzędzi biurowych na dobrym poziomie,
      • Dobrze widziana znajomość języka ukraińskiego i angielskiego.

      Poszukujemy osób:

      • Dobrze zorganizowanych, uczciwych, dojrzałych,
      • Wytrwałych i konsekwentnych w działaniach,
      • Komunikatywnych/ lubiących prace z klientem,
      • Chcących się rozwijać,
      • Chcących tworzyć coś większego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie stałe miesięczne plus prowizja,
      • Szkolenia i przygotowanie do pracy oraz uprawnienia agenta ubezpieczeniowego, które wykonujemy dla Ciebie bezpłatnie,
      • Praca z Agencją, cieszącą się ogromnym zaufaniem Klientów,
      • Stanowisko samodzielne,
      • Możliwość prowadzenia biura samodzielnie.