Czy to Twoja firma?

POLSKA SIEĆ HANDLOWA NASZ SKLEP SPÓŁKA AKCYJNA praca

Gdańsk

Od początku nowego tysiąclecia, Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep S.A. rośnie w siłę, kształtując oblicze polskiej branży detalicznej. Nasze korzenie sięgają roku 2000, kiedy to postanowiliśmy stanąć w szranki z zagranicznymi gigantami handlowymi, tworząc sieć sklepów, które dziś są symbolem jakości i zaufania.

Nasza oferta to coś więcej niż tylko produkty. To przemyślana selekcja artykułów świeżych, spożywczych i monopolowych, które codziennie trafiają do koszyków naszych klientów. Dążymy do tego, aby nasze półki uginają się pod ciężarem wysokiej jakości towarów, w tym również tych z linii naszej marki własnej, które łączą w sobie atrakcyjną cenę i niezawodność.

Jesteśmy dumni z naszej misji, która koncentruje się na zapewnieniu bezpieczeństwa. Profesjonalne usługi ochrony, które świadczymy, są fundamentem zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Bezpieczeństwo to nie tylko ochrona fizyczna, ale i innowacyjność procesów, które stale udoskonalamy.

Nasza siła to ludzie – ponad 72 koordynatorów i tysiące właścicieli sklepów, którzy każdego dnia wkładają serce w to, co robią. Wspólnie tworzymy społeczność, gdzie polski kapitał i przedsiębiorczość są w cenie. To właśnie dzięki temu możemy mówić o sobie, że jesteśmy najszybciej rozwijającą się siecią handlową w Polsce.

Stabilność finansowa to nasz fundament. Jako część Grupy Kapitałowej Specjał, z solidnym kapitałem zakładowym, nieustannie inwestujemy w rozwój i innowacje. Nasza pozycja na rynku jest efektem ponad 500 umów handlowych i współpracy z niemal 5500 sklepami, co pozwala nam negocjować warunki, które są korzystne zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów.

W Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep S.A., każdy dzień to nowe wyzwania, ale i nowe możliwości. Zapraszamy Was do bycia częścią tej historii sukcesu, gdzie jakość, zaufanie i polski kapitał piszą kolejne rozdziały naszej wspólnej przyszłości.

POLSKA SIEĆ HANDLOWA NASZ SKLEP SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy POLSKA SIEĆ HANDLOWA NASZ SKLEP SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLSKA SIEĆ HANDLOWA NASZ SKLEP SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POLSKA SIEĆ HANDLOWA NASZ SKLEP SPÓŁKA AKCYJNA

Polska Sieć Handlowa NASZ SKLEP S.A.

Adres do korespondencji

POLSKA SIEĆ HANDLOWA NASZ SKLEP SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POLSKA SIEĆ HANDLOWA NASZ SKLEP SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Pracownik lady mięsnej

    POLSKA SIEĆ HANDLOWA NASZ SKLEP SPÓŁKA AKCYJNA
    • 3 100-3 300 zł / mies.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Bieżąca obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o prawidłową ekspozycję towaru, przyjmowanie dostaw na ladę mięsno-wędliniarską, wykładanie i układanie towaru. Praca w ustalone z pracodawcą dni, dwuzmianowa w godzinach: 6-14, 14-22.

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 100 - 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pracodawca oferuje: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa OK system, dostęp do prywatnej opieki medy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kasjer - sprzedawca

    • Gdańsk

      Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej. Wykładanie, układanie towaru.
      Godziny pracy: 6-14, 14-22.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: . Pracodawca oferuje: - ubezpieczenie grupowe - kartę sportową - dostęp do prywatnej opieki zdrowotn

Pracodawcy w Gdańsku