Czy to Twoja firma?

Polski Związek Lekkiej Atletyki praca

Warszawa

Jesteśmy Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki Masters, znanym również jako PZLAM, i z dumą reprezentujemy pasjonatów lekkiej atletyki w naszym kraju. Nasza siedziba znajduje się w historycznym Toruniu, a nasze działania koncentrują się na promowaniu sportu i zdrowego trybu życia wśród osób w różnym wieku.

Od momentu naszego założenia w 1990 roku, nieustannie dążymy do tego, aby być ambasadorami lekkiej atletyki na poziomie krajowym i międzynarodowym. Jako członkowie Światowej Federacji Weteranów Lekkiej Atletyki oraz Europejskiej Federacji Weteranów Lekkiej Atletyki, mamy zaszczyt organizować mistrzostwa Polski oraz reprezentować nasz kraj na zawodach światowych i europejskich.

Nasze wydarzenia, takie jak letnie i halowe mistrzostwa Polski, są organizowane z najwyższą dbałością o szczegóły, co pozwala nam na tworzenie niezapomnianych doświadczeń dla sportowców i kibiców. Szczególnie dumni jesteśmy z organizacji 8 Halowych Mistrzostw Świata w 2019 roku w Toruniu, które przyciągnęły rekordową liczbę uczestników i były świadectwem naszego doświadczenia oraz umiejętności w organizacji dużych imprez sportowych.

Nasze finanse opierają się na solidnych fundamentach, z opłat członkowskich, startowych, wsparcia sponsorów oraz dofinansowań publicznych, co pozwala nam na rozwijanie naszych działań i oferowanie coraz lepszych możliwości dla naszych sportowców.

Chociaż nie posiadamy sformułowanej misji w tradycyjnym sensie, nasze działania mówią same za siebie – promujemy zdrowy tryb życia, sportową rywalizację i ducha wspólnoty. Wszystko to robimy z przekonaniem, że lekka atletyka jest sportem dla każdego, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania.

Zapraszamy do wspólnego świętowania sukcesów, przeżywania emocji sportowych i bycia częścią naszej rosnącej społeczności. Razem tworzymy historię lekkiej atletyki w Polsce.

Polski Związek Lekkiej Atletyki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Polski Związek Lekkiej Atletyki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polski Związek Lekkiej Atletyki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Polski Związek Lekkiej Atletyki

Siedziba główna

Praca Polski Związek Lekkiej Atletyki - oferty archiwalne

  • Referent księgowy

    Polski Związek Lekkiej Atletyki
    • 6 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - prawidłowe i biegłe dekretowanie i księgowanie dokumentów fin-księgowych
      - rozliczanie zaliczek, dokumentów podróży służbowych i delegacji
      - bieżące rozliczanie rozrachunków
      - naliczanie płac i sporządzanie list wypłat
      - współpraca z pracownikami działu kadr w zakresie rozliczeń z ZUS i US

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office), Program Comarch Optima, obsługa programu Microsoft
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania MS Office, znajomość zasad rachunkowości, dobra organizacja czasu, odpowiedzialność, skrupulatność i rzeczowość, dobra komunikacja interpersonalna i umiejętność pracy w zespole, chęć zdobycia doświadczenia w zakresie księgowości, podatków i płac, znajomość programu Comarch Optima mile widziana, otwartość na zmiany, 2 lata doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - prawidłowe i biegłe dekretowanie i księgowanie dokumentów fin-księgowych - rozliczanie zaliczek, dokumentów podróży służbowych i delegacji - bieżące rozliczanie rozrachunków - naliczanie płac i sporządzanie list wypłat - współpraca z pracownikami działu kadr w zakresie rozliczeń z ZUS i US [Zgłoszenia: 608 485 652, urszula.maksim@pzla.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Recepcjonistka/recepcjonista

    • 5 000 zł / mies.
    • Warszawa

      - prace związane z prowadzeniem recepcji, w tym zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich
      - rejestracja dokumentów
      - współpraca z innymi działami firmy i dbaniem o płynny przepływ informacji między nimi
      - prowadzenie kalendarza spotkań
      - dbanie o pozytywny wizerunek Związku
      - przyjmowanie gości

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa programu Microsoft, biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie (pożądane wyższe), umiejętność obsługi programu MS Office, umiejętność obsługi kancelaryjnej dokumentacji wychodzącej i przychodzącej, umiejętność obsługi centrali telefonicznej, zdolności organizacyjne, samodzielność w wykonywaniu działań, zaangażowanie, punktualność i odpowiedzialność, podzielność uwagi, umiejętność radzenia sobie ze stresem, uczciwość i rzetelność, dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista, komunikatywna znajomość języka angielskiego, pozwalająca na obsługę gości w tym języku, znajomość obsługi komputera (Ms Office) oraz urządzeń biurowych, stosowanie się do obowiązującego "dress code". Obowiązki: - prace związane z prowadzeniem recepcji, w tym zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich - rejestracja dokumentów - współpraca z innymi działami firmy i dbaniem o płynny przepływ informacji między nimi - prowadzenie kalendarza spotkań - dbanie o pozytywny wizerunek Związku - przyjmowanie gości [Zgłoszenia: 22 896 02 07, bozena.maciejewska@pzla.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Pracodawcy w Warszawie