Czy to Twoja firma?

Hrubieszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. St. Staszica praca

Hrubieszów

Jesteśmy Hrubieszowską Spółdzielnią Mieszkaniową im. Stanisława Staszica, sercem społeczności w Hrubieszowie, gdzie nasza misja to nie tylko zapewnienie dachu nad głową, ale budowanie fundamentów dla rozwoju i dobrobytu naszych członków oraz ich rodzin. Nasza działalność koncentruje się na zarządzaniu nieruchomościami, które są naszą wspólną własnością, tworząc przestrzeń, w której każdy może się czuć bezpiecznie i komfortowo.

Nasze działania są ukierunkowane na zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych, ale nie ograniczamy się tylko do tego. Jesteśmy aktywni w życiu społecznym, oświatowym i kulturalnym, co sprawia, że nasza spółdzielnia jest czymś więcej niż tylko administratorem nieruchomości. Jesteśmy częścią większej całości, wspierającą i rozwijającą lokalną społeczność.

Realizujemy nasze cele zgodnie z najwyższymi standardami, opierając się na solidnych planach gospodarczo-finansowych, które są zatwierdzane przez Radę Nadzorczą. To pozwala nam nie tylko efektywnie zarządzać zasobami, ale także inwestować w przyszłość i stabilność naszych członków.

Jako Hrubieszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, jesteśmy dumni z naszej roli w kształtowaniu lepszego jutra dla mieszkańców Hrubieszowa. Nasze zaangażowanie w lokalną społeczność i ciągłe dążenie do doskonałości sprawiają, że nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych członków.

Zapraszamy do współtworzenia z nami historii Hrubieszowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, gdzie każdy członek ma realny wpływ na nasze działania i przyszłość, którą razem budujemy.

Hrubieszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. St. Staszica najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna bankowość / finanse księgowość / ekonomia

Oferty pracy Hrubieszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. St. Staszica

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hrubieszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. St. Staszica

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Hrubieszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. St. Staszica

Siedziba główna

Bank Spółdzielczy w Werbkowicach Punkt Obsługi Klienta w Hrubieszowie

Hrubieszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. St. Staszica poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Hrubieszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. St. Staszica
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Warszawa
  3. Hrubieszów
  4. Zamość
  5. Opalenica
  6. Rybnik
  7. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Hrubieszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. St. Staszica - oferty archiwalne

  • Hydraulik

    • Hrubieszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      usuwanie awarii w wewnętrznej instalacji wodno-kanalizacyjnej, burzowej i C. O. w zasobach HSM, przegląd, konserwacja, obsługa zgłoszeń awarii lokatorów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: świadecto zawodowe - dokument potwierdzający przygotowanie zawodowe na stanowisku hydraulik

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik do spraw windykacji

      Analiza i egzekwowanie zaległości czynszowych. Przygotowywanie i wysyłanie wezwań do zapłaty, analiza i przygotowywanie dokumentacji sadowej. Wsółpraca z radcą prawnym, komornikiem, administracją spółdzielni. Uczestniczenie w eksmisjach, sporzadzanie dokumentów i sprawozdan.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne, wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, wyższe (w tym licencjat), prawnicze, średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: nawiązywanie kontaktów, obsługa komputera, znajomoć przepisów prawa

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN

Pracodawcy w Hrubieszowie