Czy to Twoja firma?

salon piękności Denique praca

Warszawa

Witaj w Salonie Piękności Denique Galeria Bemowo, Twojej oazie piękna i relaksu w samym sercu Warszawy. Znajdziesz nas na pierwszym piętrze Centrum Handlowego Bemowo, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy miejsce, w którym każdy może poczuć się wyjątkowo.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią prestiżowej grupy Salonów L’oreal Expert Profesional. To dla nas nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim zobowiązanie do utrzymania najwyższych standardów. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy zawsze podążają za najnowszymi trendami i technikami w dziedzinie fryzjerstwa, kosmetyki, oraz pielęgnacji dłoni i stóp. Dbamy o to, aby nasze usługi były nie tylko na najwyższym poziomie, ale także aby każda wizyta w naszym salonie była dla Ciebie prawdziwym doświadczeniem.

Współpracujemy z najlepszymi, wybierając renomowanych producentów kosmetyków, dzięki czemu możemy zaoferować Ci szeroki asortyment produktów do pielęgnacji. Wierzymy, że jakość idzie w parze z dobrym samopoczuciem, dlatego zawsze stawiamy na produkty, które są nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne dla Twojej skóry.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, gdzie w przyjaznej atmosferze i z pełnym profesjonalizmem zajmiemy się Twoim pięknem. To miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy klient jest traktowany indywidualnie, z pełnym zrozumieniem jego potrzeb i oczekiwań.

Do zobaczenia w Salonie Piękności Denique Galeria Bemowo, gdzie piękno i dobre samopoczucie tworzą harmonijną całość.

salon piękności Denique najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stylista Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy salon piękności Denique

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca salon piękności Denique

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Barber/Fryzjer męski

    PROvision of service Radosław Szczurek
    • Ząbki
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana

Mapa salon piękności Denique

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
salon piękności Denique
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Białystok

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca salon piękności Denique - oferty archiwalne

  • Manicurzystkę do salonu Denique

    • Warszawa
    • pełny etat
    • Sieć salonów kosmetycznych Denique szuka manikiurzystkę.

      Doświadczony zespół specjalistów oferuje naszym klientom pełen zakres usług „beauty”.

      Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: macurzystka - pedicurzystka - stylistka paznokci.

      Wszystkich zainteresowanych ofertą prosimy dzwonić za telefonem: +48-575-237-600

      Zakres obowiązków

      • manicure,
      • pedicure,
      • stylizacja paznokci.

      Wymagania

      • przynajmniej 3-letnie doświadczenie
      • manicure, pedicure, hybryda, żel.
      • będzie plusem: komunikatywna znajomość języka polskiego, ale niekoniecznie

      Oferujemy

      • wynagrodzenie zależne od zaangażowania, od 3000 zł netto;
      • elektryczne godziny pracy;
      • praca w miłej atmosferze;
      • zapewniamy mieszkanie za 700 zł dla obcokrajowców;
      • zapewniamy zaproszenie dla obcokrajowców;
      • pomoc w złożeniu dokumentów do karty pobytu;
      • oficjalne zatrudnienie.

Pracodawcy w Warszawie