AmRest Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

AmRest sp. z o.o. praca

Wrocław
Jako AmRest, jesteśmy dumnym liderem na rynku gastronomicznym, z silną obecnością w 21 krajach i zespołem ponad 45 000 zaangażowanych pracowników. Naszą misją jest inspirowanie europejskiego przemysłu restauracyjnego, a przez to stawanie się jego niekwestionowanym liderem. W naszym portfolio znajdują się takie znane marki jak KFC, Starbucks oraz Pizza Hut, które są synonimami jakości i innowacyjności w branży. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze restauracje były miejscem, gdzie każdy klient może doświadczyć wyjątkowej obsługi i smaku doskonałych potraw. Nasze ambicje sięgają daleko, a nasza pasja do gastronomii jest nieustającym źródłem inspiracji, zarówno dla nas, jak i dla naszych gości.
AmRest Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy AmRest Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AmRest Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz Kelner Cypr

    Eastgate Recruitment
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    Dodana

Mapa AmRest Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca AmRest Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Praca w restauracjach KFC w Gdańsku - wybierz lokalizację i dołącz do zespołu!

    • 3 100-3 700 zł / mies.
    • Gdańsk
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Restauracje KFC w Gdańsku zatrudnią PRACOWNIKÓW RESTAURACJI w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

      Zakres obowiązków

      · Obsługa klienta - przyjmowanie zamówień/obsługa kasy/kompletowanie i wydawanie zamówień

      · Przygotowanie produktów z kurczaka - m.in. przygotowanie kanapek/ frytek, sałatek

      · Współpraca z pozostałymi członkami zespołu - praca zespołowa

      · Prace porządkowe w restauracji - dbanie o czystość maszyn, urzadzeń, stanowiska pracy

      · Wsparcie restauracji w realizacji wyznaczonych celów

      Wymagania

      Jeśli:

      · Jesteś osobą otwartą i komunikatywną

      · Lubisz pracę zespołową

      · Szukasz dynamicznej pracy

      · A także posiadasz książeczkę sanitarno-epidemiologiczną

      To już dzisiaj dołącz do EKIPY KFC!

      Oferujemy

      · Elastyczny grafik: Ty decydujesz w których dniach i godzinach będziesz pracować!

      · Jasne zasady współpracy: umowę zlecenie lub umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym - Ty wybierasz!

      · Profesjonalne szkolenie: nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

      · Rozwój zawodowy: u nas możesz zostać kierownikiem i zdobyć cenne doświadczenie!

      · Pakiet benefitów m.in. pakiet medyczny, kartę OK System, ubezpieczenie

      · Możliwość posiłku pracowniczego

      · Wynagrodzenie zawsze na czas i premie za wyniki

      · Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach

  • Pracownik Restauracji

    • 2 800-3 300 zł / mies.
    • Gdańsk
    • Restauracja KFC Gdańsk Radunia zatrudni Pracowników Restauracji w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

      19.30*PLN netto - stawka dla pełnoletnich uczniów oraz studentów do 26 roku życia

      Na czym polega praca?

      · Na obsłudze klienta z zachowanie standardów obsługi

      · Na przygotowaniu produktów z kurczaka i dbaniu o jego najwyższą jakość

      · Na współpracy z pozostałymi członkami zespołu

      · Na dbaniu o porządek na stanowisku pracy

      · Na wsparciu restauracji w realizacji wyznaczonych celi

      Wymagania

      Jeśli:

      Oferujemy

      · Elastyczny grafik: oferujemy pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin!

      · Jasne zasady współpracy: umowę zlecenie (dla uczniów/studentów), umowę o pracę (dla osób nie uczących się)

Pracodawcy w Wrocławiu