Czy to Twoja firma?

CENTRUM MEDYCZNE WIEPRZYCKI sp. j. praca

Knurów

W sercu Knurowa, tam gdzie zdrowie i dobrostan naszych pacjentów są na pierwszym miejscu, znajduje się nasze Centrum Medyczne Wieprzycki. Od momentu naszego założenia w 2013 roku, z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego aspektu opieki medycznej. Nasza historia, choć może nie najdłuższa, jest intensywnie napisana działaniami na rzecz lokalnej społeczności i ciągłym rozwojem naszych usług.

W Centrum Medycznym Wieprzycki specjalizujemy się w szeroko pojętej opiece zdrowotnej. Oferujemy kompleksowe usługi szpitalne, specjalistyczną praktykę lekarską oraz profesjonalną działalność fizjoterapeutyczną. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy zawsze stawiają na pierwszym miejscu dobro pacjenta. Szukamy osób, które podzielają nasze zaangażowanie w dziedzinach medycyny, farmacji, zdrowia oraz administracji biurowej, bo wiemy, że to ludzie tworzą jakość naszych usług.

Z dumą podkreślamy, że nasze centrum jest przyjazne dla wszystkich pacjentów, w tym osób niepełnosprawnych. Udogodnienia takie jak winda, parking z podjazdem czy dostosowana toaleta to dla nas standard, który zapewnia komfort i dostępność naszych usług dla każdego.

Nieustannie dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem zaufania i profesjonalizmu. Zespół Rehabilitacji Domowej to przykład naszego zaangażowania w dostarczanie opieki na najwyższym poziomie, również poza murami naszego centrum.

Choć nie możemy podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, to nasze codzienne działania świadczą o naszym zaangażowaniu w poprawę jakości życia naszych pacjentów. Wierzymy, że każdy dzień to kolejna okazja, by pomagać, leczyć i wspierać naszą społeczność z pełnym profesjonalizmem i empatią, które są wizytówką Centrum Medycznego Wieprzycki.

CENTRUM MEDYCZNE WIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy CENTRUM MEDYCZNE WIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM MEDYCZNE WIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

    Mariusz Dziuba AnMar
    • 2 200-2 600 € / mies.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Pielęgniarka Koordynująca,

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Katowice
    • praca od zaraz
    Wygasa
  • Pielęgniarka Oddziałowa,

    • Katowice
    Dodana

Mapa CENTRUM MEDYCZNE WIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

CENTRUM MEDYCZNE WIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
CENTRUM MEDYCZNE WIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Knurów
  2. Katowice
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Gliwice
  6. Zabrze
  7. Ruda Śląska
  8. Łódź
  9. Rybnik
  10. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca CENTRUM MEDYCZNE WIEPRZYCKI SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka

    • Knurów
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: wyższe kierunkowe; doświadczenie zawodowe; zakres obowiązków: wsparcie medyczne w zakresie świadczeń pielęgniarskich; miejsce pracy: Knurów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 4 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Fizjoterapeuta - rehabilitacja pacjentów w warunkach domowych

    • Knurów
    • pełny etat

      Wykształcenie wyższe; aktualne prawo wykonywania zawodu; zakres obowiązków: praca z pacjentami w warunkach domowych; miejsce pracy Knurów;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
  • Pielęgniarka instrumentariuszka

    • Knurów

      Wykształcenie: wyższe kierunkowe; doświadczenie zawodowe; miejsce pracy: Knurów (miejsce pobytu pacjentów)

      Oferujemy

Pracodawcy w Knurowie