Czy to Twoja firma?

Delta Contact sp. z o.o. praca

Warszawa

Delta Contact to nowoczesne centrum kontaktu, które istnieje na rynku polskim już ponad 15 lat. Z pasją i profesjonalizmem obsługujemy naszych Klientów, spośród których wielu jest z nami  od samego początku naszej działalności.

Jesteśmy  liderem w branży sprzedaży, obsługi i utrzymania klienta, wyróżniony w konkursie Przedsiębiorstwo na Medal, Gazele Biznesu, Rzetelna firma oraz Mama w Pracy.

Delta Contact Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt obsługa klienta / call center

Oferty pracy Delta Contact Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Delta Contact Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Przyjazna atmosfera

Data aktualizacji: 24.09.2024

Mapa Delta Contact Sp. z o.o.

Siedziba główna

Delta Contact Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Delta Contact Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Białystok
  3. Katowice
  4. Bydgoszcz
  5. Bielsko-Biała
  6. Otwock
  7. Jelenia Góra
  8. Olsztyn
  9. Ostroleka
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca Delta Contact Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Telefoniczny Doradca Klienta w znanej kampanii

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • Pracuj na projekcie dla największego dostawcy technologii płatniczych, którą będziesz mógł pochwalić się w przyszłości.

      Rozwiń z nami skrzydła w profesjonalnej telefonicznej obsłudze Klienta Biznesowego.

      Pracuj zdalnie, już po miesięcznym okresie wdrożeniowym, który odbywa się w siedzibie firmy.

      Dołącz do naszego zespołu jako: Telefoniczny Doradca Klienta.

      Zakres obowiązków

      Twoim zdaniem będzie:

      • telefoniczny kontakt z klientami w celu przedstawienia oferty terminala płatniczego na rok za darmo w ramach "Kampanii Polska Bezgotówkowa" i jego sprzedaży.

      Wymagania

      Oczekujemy od kandydatów:

      • min. średniego wykształcenia
      • biegłej obsługi komputera
      • komunikatywności
      • umiejętności sprzedażowych
      • dobrej dykcji

      Oferujemy

      Zapewniamy naszym pracownikom:

      • stabilną pracę od PN-PT na podstawie UZ
      • stałe godziny pracy 10:00-18:00
      • stawkę, za każdą przepracowaną godzinę- 20 zł brutto
      • wysokie prowizje, nawet 70 zł za jeden terminal
      • 2 000 zł do wygrania w każdym miesiącu
      • 4-dniowe kompleksowe szkolenia wstępne, za które zapłacimy 400zł
      • własne stanowisko pracy
      • brak Dress Codu
      • wsparcie trenera w trakcie pracy
      • realne możliwości rozwojowe i awansu

      Dodatkowo zyskasz:

      • bonus 800 zł , jeżeli polecisz kolegę/koleżankę do pracy
      • dofinansowanie opieki medycznej Lux Med
  • Telefoniczny Doradca ds. klienta

    • Białystok
    • umowa o pracę
    • Delta Contact to nowoczesne centrum kontaktu, które istnieje na rynku polskim już ponad 15 lat. Z pasją i profesjonalizmem obsługujemy naszych Klientów, spośród których wielu jest z nami od samego początku naszej działalności.
      Jesteśmy liderem w branży sprzedaży, obsługi i utrzymania klienta, wyróżniony w konkursie Złota Słuchawka 2018, Przedsiębiorstwo na Medal, Gazele Biznesu, Rzetelna firma oraz Mama w Pracy.
      Delta Contact dysponuje łącznie 300 stanowiskami operatorskimi mieszczącymi się w trzech lokalizacjach:
      Oddział: Warszawa – Praga Południe ul. Murmańska 25.
      Oddział: Białystok – ul. Sienkiewicza 49.

      ZADANIA:

      • Obsługa połączeń wychodzących

      • Kontakt tylko i wyłącznie ze STAŁYMI ABONENTAMI znanego dostawcy usług multimedialnych w celu podniesienia zakresu oferty

      • Dbanie o dobry wizerunek firmy

      Wymagania

      Kandydacie, jeśli posiadasz:

      • Zdolność szybkiego uczenia się

      • Umiejętność obsługi komputera

      • Pozytywne nastawienie

      to świetnie, bo szukamy takich osób.

      Oferujemy

      U NAS ZNAJDZIESZ:

      • Pracę na podstawie UZ od PN-PT w godz.9-19:00

      • Po za podstawą – atrakcyjne premie na Twoje przyjemności

      • Dodatkowe 800 zł za polecenie znajomego do pracy

      • Profesjonalne Szkolenie wdrożeniowe – wszystkiego Cię nauczymy

      • Nabędziesz umiejętności sprzedażowych, interpersonalnych i nie tylko

      • Zapewniamy przyjazną atmosferę pracy, partnerską relację - co bardzo cenią nasi Pracownicy

      • Możliwość pogodzenia studiów z pracą

      • Środowisko otwarte i chętne na kreatywne pomysły

      • Ścieżka kariery - z nami rozwiniesz skrzydła

      • Praca w samym sercu Białegostoku - wszędzie jest blisko do wspólnej integracji

      • Prywatna opieka medyczna na atrakcyjnych warunkach

      • Możliwość pracy zdalnej nawet już po tygodniu

Pracodawcy w Warszawie