Czy to Twoja firma?

Setto sp. zo.o praca

Warszawa

Od ponad ćwierćwiecza jesteśmy z Wami, dostarczając drzwi, które nie tylko chronią Wasze domy, ale i są ozdobą każdego progu. SETTO to synonim bezpieczeństwa, które jest dla nas priorytetem. Nasze drzwi zewnętrzne stalowe, przeciwpożarowe i antywłamaniowe, wraz z akcesoriami takimi jak naświetla, klamki, wkładki, pochwyty i wizjery, to wynik pasji i zaangażowania, które wkładamy w każdy detal naszych produktów.

Z dumą reprezentujemy polską markę, która dzięki 100 procentowemu rodzimemu kapitałowi, utrzymuje niezależność i stabilność finansową. Nasza siedziba w Pawłówku jest sercem firmy, skąd rozchodzą się nasze produkty do ponad 500 stałych punktów sprzedaży. To tutaj, w sercu Polski, tworzymy drzwi, które spełniają wymagania izolacyjności cieplnej programu CZYSTE POWIETRZE oraz rozporządzenia Ministra Infrastruktury.

W SETTO wierzymy, że innowacyjność i jakość idą w parze. Nasze drzwi wejściowe są funkcjonalnym i trwałym rozwiązaniem, które służy przez długie lata. Jesteśmy przekonani, że nasza konkurencyjna przewaga wynika z połączenia trwałości materiałów z estetycznym wyglądem, co sprawia, że nasze produkty są wybierane przez klientów ceniących sobie zarówno funkcjonalność, jak i design.

Nasze zaangażowanie w zapewnienie spokoju i bezpieczeństwa naszych klientów jest dla nas nie tylko misją, ale i codzienną praktyką. Zapraszamy do poznania naszej historii i oferty, by wspólnie tworzyć bezpieczne i piękne przestrzenie życiowe.

Setto sp. zo.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Setto sp. zo.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Setto sp. zo.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Setto sp. zo.o

Siedziba główna

Setto sp. zo.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Setto sp. zo.o
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Setto sp. zo.o - oferty archiwalne

  • Robotnik robót drogowych

    • Kożuchów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
      • Praca dla robotników przy wykonaniu robót drogowych.
      • Praca od zaraz w rejonie Kożuchowa, Nowa Sól ( woj lubuskie)

      Zakres obowiązków

      • Wykonanie robót pomocniczych przy robotach ziemnych, wykonaniu nawierzchni drogowych

      Wymagania

      • Wymagane doświadczenie 1 rok przy robotach ziemnych, układaniu kostki brukowej, krawężników.

      Oferujemy

      • Praca w pełnym wymiarze godzin,
      • Wynagrodzenie odpowiednie dla kwalifikacji,
      • Dodatkowe premie
  • Operator ładowarki

    • Kożuchów
      • Praca dla operatora ładowarki, koparki kołowej

      • Osługa ładowarki kołowej, koparko ładowarki kołowej Atlas 15

      Wymagania

      • Doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych

      Oferujemy

      • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin,

Pracodawcy w Warszawie