Czy to Twoja firma?

PZT-INWESTEL SPÓŁKA AKCYJNA praca

Warszawa
PZT-INWESTEL SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PZT-INWESTEL SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PZT-INWESTEL SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PZT-INWESTEL SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

Praca PZT-INWESTEL SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Samodzielny pracownik ds. instalacji, testowania i integracji urządzeń

    PZT-INWESTEL SPÓŁKA AKCYJNA
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Instalacja sprzętu telekomunikacyjnego (IP Router, ISAM, GPON, SDH, DWDM i innych) - instalacja zasilania - instalacja infrastruktury stacyjnej (przełącznice ODF,MDF, patchcordy, drabinki).

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie: średnie zawodowe - kierunek/specjalność: telekomunikacja, elektryka lub pokrewne; umiejętność korzystania z narzędzi i elektronarzędzi; uprawnienia: prawo jazdy kat B, mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV; miesięc doświadczenia zawodowego; podstawowa znajomość języka angielskiego oraz komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: Instalacja sprzętu telekomunikacyjnego (IP Router, ISAM, GPON, SDH, DWDM i innych) - instalacja zasilania - instalacja infrastruktury stacyjnej (przełącznice ODF,MDF, patchcordy, drabinki). [Kontakt: tel.: 223276200; e-mail: rekrutacja@inwestel.com.pl lub osobiście]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Premia roczna, możliwość ubezpieczenia medycznego, ubezpieczenia grupowego na życie.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie