Czy to Twoja firma?

Mennica Gdańska Sp. z o.o. praca

Gdańsk

Jesteśmy Mennicą Gdańską, pasjonatami i ekspertami w świecie numizmatyki. Nasza historia zaczęła się w 2010 roku, kiedy to Łukasz Rosanowski postanowił przekształcić swoją pasję w przedsięwzięcie, które pozwoli miłośnikom monet na całym świecie cieszyć się ich pięknem i wartością. Od tego czasu, z dumą oferujemy wysokiej jakości monety kolekcjonerskie i bulionowe, które są nie tylko świadectwem historii, ale i wyrafinowanym elementem inwestycji.

Nasze produkty docierają do klientów globalnie, co świadczy o naszej międzynarodowej obecności. Dzięki sprzedaży wysyłkowej, każdy kolekcjoner, niezależnie od miejsca na ziemi, może stać się posiadaczem naszych wyjątkowych monet. Dla tych, którzy preferują bezpośredni kontakt, oferujemy możliwość odbioru osobistego w naszym biurze.

Jesteśmy dumni, że możemy być wyłącznym dystrybutorem kilku prestiżowych serii monet, co stanowi naszą konkurencyjną przewagę i pozwala nam zajmować wyjątkowe miejsce na międzynarodowej arenie numizmatycznej. To właśnie te unikatowe kolekcje sprawiają, że nasza oferta jest wyjątkowa i pożądana przez kolekcjonerów oraz inwestorów.

Jako Mennica Gdańska, jesteśmy zobowiązani do dostarczania produktów, które nie tylko zachwycają estetyką, ale i są gwarancją solidności. Każda moneta w naszym asortymencie to wynik starannej pracy, dbałości o detale i zaangażowania w promowanie kultury numizmatycznej.

Zapraszamy Cię do odkrywania z nami świata monet, ich historii i piękna. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i pozwól sobie na odrobinę luksusu w postaci monet, które są nie tylko cennym atutem, ale i przepustką do fascynującego świata kolekcjonowania.

Mennica Gdańska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna

Oferty pracy Mennica Gdańska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mennica Gdańska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mennica Gdańska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Mennica Gdańska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Mennica Gdańska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik sprzątający

    Mennica Gdańska Sp. z o.o.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      dbanie o czystość w trzech lokalach biurowych o łącznej powierzchni ok. 180 m kw.: odkurzanie, zmywanie podłóg, mycie okien, utrzymanie porządku w pomieszczeniach socjalnych inne drobne prace zlecone w ramach tego stanowiska.
      Praca w ramach umowy zlecenie, 2x w tygodniu po ok. 4-5 godzin ( bez weekendów) w godzinach 8:00-16:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: poszukujemy osoby dobrze zorganizowanej, skrupulatnej, komunikatywnej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Specjalista do spraw produktu i marketingu

    • Gdańsk
    • pełny etat

      Współtworzenie i koordynacja procesu powstawania monet, przygotowywanie cyklicznych raportów i zestawień dotyczących finansów oraz gospodarki magazynowej działu marketingu, zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji, ewidencja faktur oraz dbałość o poprawne rozliczenia zakupowe, współpraca z dostawcami,współtworzenie strategii promocji produktu, aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży produktów, komunikacja pomiędzy działami firmy.współtworzenie kampanii marketingowych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: pracodawca poszukuje osoby z dobrą znajomością języka angielskiego, dobrze zorganizowanej i samodzielnej, znającej podstawy programu Excel, kreatywnej, potrafiącej tworzyć raporty z prowadzonych działań, komunikatywnej i posiadającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów, również zagranicznych, dążącej do wyznaczonych celów. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, doświadczenie w zakresie działalności promocyjnej i marketingowej, znajomość programu Comarch ERP Optima.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z pracodawcą na podstawie kwalifikacji kandydata, praca w
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista ds. zamówień i analiz

    • Gdańsk

      Wwybieranie produktów do bieżącej oferty, stałe poszerzanie asortymentu Mennicy. Przygotowywanie wyprzedaży, promocji, dbanie o odpowiednią rotację produktów w magazynie, kontrola zamówień i sposobu dystrybucji, ustalanie planów zakupowych. Przygotowywanie zestawień i analiz dotyczących bieżącej i przyszłej sprzedaży. Tworzenie zamówień zakupu. Kontrola obiegu dokumentów zakupowych, poszukiwanie nowych dostawców i najlepszych ofert, koordynowanie dostaw, tworzenie raportów i analiz, poszukiwanie nowych kanałów sprzedażowych, stała kontrola nowości i cen, dbanie o odpowiednią ekspozycję przedmiotów na stronie internetowej.

      Wymagania

      • Inne wymagania: - umiejętności analityczne i organizacyjne - doświadczenie w przygotowywaniu analiz i raportów - dobra znajomość j. angielskiego - dobra znajomość Microsoft Excel - umiejętność prowadzenia negocjacji z dostawcami - dokładność i skrupulatność - samodzielność - dobra organizacja własnej pracy

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z pracodawca na podstawie kwalifikacji kandydata. Pracodaw

Pracodawcy w Gdańsku