Czy to Twoja firma?

IHOMES sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj w świecie iHomes, gdzie innowacja spotyka się z domowym ciepłem. Nasza platforma internetowa to nie tylko narzędzie – to przestrzeń, gdzie każdy może znaleźć klucz do swojego wymarzonego mieszkania lub opłacalnej inwestycji. Nasze podejście do rynku nieruchomości mieszkaniowych jest odświeżające i nowatorskie. Nie ograniczamy się do tradycyjnych metod – stawiamy na skuteczność i nowoczesność.

Nasza oferta to więcej niż tylko sprzedaż mieszkań. To kompleksowa pomoc w odkrywaniu potencjału rynku nieruchomości, zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Rozumiemy, że poszukiwanie idealnego lokum to proces pełen emocji i oczekiwań, dlatego staramy się, aby każda interakcja z naszą platformą była jak najbardziej intuicyjna i przyjemna.

Choć nie zdradzamy wielu szczegółów naszej historii, każdy dzień pisze nowy rozdział naszej obecności na rynku. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z pasją podchodzimy do każdego wyzwania. Nasz nowatorski model biznesowy to odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów i rynek, który nigdy nie śpi.

W IHOMES wierzymy, że każdy zasługuje na miejsce, które może nazwać domem. Dlatego też nasza działalność opiera się na zrozumieniu i empatii. Każda transakcja jest dla nas równie ważna, niezależnie od jej wielkości. To nasze zaangażowanie w każdy szczegół sprawia, że nasi klienci czują się wyjątkowo i są zawsze zadowoleni.

Zapraszamy do doświadczenia IHOMES – gdzie innowacja i domowe ciepło idą w parze, tworząc niezapomniane historie i możliwości dla każdego, kto szuka swojego miejsca na ziemi.

IHOMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy IHOMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IHOMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IHOMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
IHOMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca IHOMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Team leader

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obowiązki :
      • Organizacja i zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym
      • Nadzór nad realizacją zadań, postępem projektów
      • Realizowanie założonych wyników sprzedażowych
      • Wspieranie i rozwój podległych pracowników pod kątem zawodowym i osobistym
      • Czuwanie nad funkcjonowaniem zespołu
      • realizacja zleceń oraz projektów wspólnie z członkami zespołu
      • raportowanie do przełożonego
      • Budowanie długofalowych relacji biznesowych;
      • Stałe podnoszenie i rozwijanie swoich kwalifikacji
      • Dbałość o profesjonalny wizerunek swój i firmy.

      Wymagania

      • Doświadczenie minimum 3 letnie w sprzedaży
      • Umiejętność pracy pod presją czasu
      • Umiejętność wyznaczania priorytetów i delegowania
      • Wysoka motywacja i nastawienie na realizację celów
      • Umiejętność planowania i podejmowania decyzji
      • Samodzielność w działaniu
      • Dokładność w dokumentacji
      • Zdolność budowania autorytetu
      • Wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze i komunikacyjne
      • Bardzo dobry personal brand

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o różne formy zatrudnienia
      • Okazję do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
      • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy
      • Elastyczne godziny pracy;
      • Motywacyjny system wynagrodzenia dając również poczucie bezpieczeństwa
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Doskonała lokalizacja biura w centrum Warszawy.
      • Możliwość bycia częścią rewolucyjnego projektu na rynku nieruchomości
      • Motywacyjną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole
  • Dyrektor Sprzedaży ds. Nieruchomości iBuying Business model

    • Warszawa
    • Wymagania

      • rekrutowanie procowników
  • Agent Nieruchomości iBuying -specjalista ds. pozyskiwania i sprzedaży nieruchomości

    • Warszawa
    • Wymagania

      • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich
      • zmotywowany do pracy

Pracodawcy w Warszawie