CITY BROKERS INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

CITY BROKERS INVESTMENT sp. z o.o. praca

Wrocław

Dedykowana dla Logistyki, Transportowa Kancelaria Brokerska, budująca efektywne Programy ubezpieczeniowe dla Polskiej Unii Transportu.

Od ponad 3 lat współpracuje z Międzynarodową Wyższą Szkołą Logistyki i Transportu we Wrocławiu, tworząc publikacje, budując innowacyjne laboratorium bezpieczeństwa w transporcie, z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, a także dostarczając wiedzę, w osobie Prezesa - Pana Grzegorza Wiśniewskiego, prowadząc ćwiczenia, wykłady, obrony prac licencjackich, magisterskich i podyplomowych.

Kancelaria, aby zwiększyć możliwości na skalę europejską stworzyła Grupę Brokerską, składającą się z 2 firm: TSL Brokers oraz City Brokers Investment.

Łącznie obsługujemy ponad 10 000 pojazdów, a specjalizujemy się nie tylko w ryzykach komunikacyjnych i majątkowych.

Oferty pracy CITY BROKERS INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CITY BROKERS INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży

    Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa
    • 10 000-15 000 zł netto (+ VAT) / mies.
    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa CITY BROKERS INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

Praca CITY BROKERS INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista DS. Ubezpieczeń Komunikacyjnych (oraz Majątkowych)

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

      Specjalista DS. Ubezpieczeń Komunikacyjnych

      Miejsce pracy: Wrocław

      Zakres obowiązków

      • obsługa ubezpieczeń, w tym rozmowy z Zakładami Ubezpieczeniowymi,
      • przygotowywanie ofert,
      • negocjowanie satysfakcjonujących Klienta (firmę transportową, spedycyjną, produkcyjną) warunków,
      • nadzorowanie kończących się polis, efektywne odnawianie ich,
      • prowadzenie statystyk i raportów, oraz bieżące wprowadzanie usprawnień w działaniu procesów,
      • obsługa portfela Klientów Kancelarii Brokerskiej.

      Nowy pracownik nie będzie pozyskiwał nowych Klientów, chyba że w taki proces sam chciałby się zaangażować. Naszą potrzebą jest efektywna obsługa już pozyskanych Klientów, celem zwiększenia ich zadowolenia i optymalizacji kosztów. Nowy pracownik nie musi dysponować własnymi bazami firm.

      Wymagania

      • wiedza i profesjonalizm,

      • minimum roczne doświadczenie z ubezpieczeniami transportowymi, także komunikacyjnymi (segment małych i średnich firm),

      • chęci podnoszenia kwalifikacji i motywacji do pracy dla wspólnego dobra.

      Oferujemy

      • pracę w dynamicznej, prężnie rozwijającej się - z wielkimi ambicjami i już zrealizowanymi znaczącymi projektami Kancelarii Brokerskiej,

      • umowę o pracę,

      • miesięczne, kwartalne i roczne premie,

      • współpracę z międzynarodowym Zespołem ekspertów, w ramach Grupy Brokerskiej;

      • możliwość podniesienia kwalifikacji,

      • dedykowaną ścieżkę kariery na lata, w ramach obopólnego zadowolenia, satysfakcji z wykonanej pracy i współtworzonych projektów.

Pracodawcy w Wrocławiu