Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 392 IM. JANA BYTNARA PS. RUDY praca

Warszawa
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 392 IM. JANA BYTNARA PS. RUDY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 392 IM. JANA BYTNARA PS. RUDY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 392 IM. JANA BYTNARA PS. RUDY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA NR 392 IM. JANA BYTNARA PS. RUDY

Siedziba główna

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 392 IM. JANA BYTNARA PS. RUDY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 392 IM. JANA BYTNARA PS. RUDY
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Węgorzewo

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 392 IM. JANA BYTNARA PS. RUDY - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie wyznaczonych rejonów szkoły

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, 1 rok doświadczenia zawodowego, mile widziane badania Sanepid. Komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: sprzątanie wyznaczonych rejonów szkoły. Praca w godz. 8.00-16.00. [Zgłoszenia: sp392@eduwarszawa.pl, 22 277 16 20]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 20% premii + wysługa lat W sumie wynagrodzenie nie niższe niz najniższa krajowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • 3 250 zł / mies.
    • Warszawa

      - sprzątanie w szkole (klasy lekcyjne, łazienki, korytarze)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, 6 miesięcy doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - sprzątanie w szkole (klasy lekcyjne, łazienki, korytarze) [Zgłoszenia: esikorska@edu.um.warszawa.pl, 22 277 16 23]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 250 PLN

Pracodawcy w Warszawie