Nationale-Nederlanden

Czy to Twoja firma?

Nationale-Nederlanden praca

Wrocław

W sercu Warszawy, gdzie nowoczesność splata się z tradycją, znajduje się Nationale-Nederlanden – firma ubezpieczeniowa, która od ponad 175 lat buduje swoją silną pozycję na rynku. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią międzynarodowej grupy NN, która zyskała zaufanie ponad 15 milionów klientów na całym świecie, w tym w Europie i Japonii.

Nasza misja to umożliwienie każdemu osiągnięcia pełni możliwości. Wierzymy, że każdy zasługuje na bezpieczeństwo i spokój ducha, dlatego nasza oferta ubezpieczeń życiowych jest tak szeroka, jak różnorodne są potrzeby naszych klientów. Oferujemy produkty, które chronią zdrowie, pomagają gromadzić kapitał, zapewniają godną emeryturę, wsparcie dla rodziny oraz zabezpieczenie pracowników. Jesteśmy tu, aby doradzać i wspierać na każdym etapie życia.

Jako jedna z najsilniejszych marek w Polsce, zatrudniamy ponad 2 tysiące wysoko wykwalifikowanych przedstawicieli, którzy są naszą wizytówką i pierwszym kontaktem dla klientów szukających zaufanego doradcy. Nasz zespół to fundament naszego sukcesu – dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi, codziennie udowadniamy, że uczciwość i proaktywne podejście to wartości, które realnie wpływają na jakość naszych usług.

Jesteśmy marką odpowiedzialną społecznie, co oznacza, że nasze produkty są proste w zrozumieniu i skuteczne w działaniu. Dążymy do tego, aby zabezpieczenie finansowe naszych klientów było nie tylko efektywne, ale i dostępne dla każdego. Nasze wysiłki zostały docenione przez liczne wyróżnienia, takie jak Gwiazda Jakości Obsługi 2024, Superbrands 2023, czy tytuł Przyjaznej Firmy Ubezpieczeniowej 2022.

Jesteśmy dumni z naszej stabilności finansowej i niezachwianej pozycji na rynku, co daje naszym klientom pewność, że ich polisy są bezpieczne. Nasze świadczenia są objęte gwarancjami Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, co jest kolejnym potwierdzeniem naszej solidności.

Zapraszamy do Nationale-Nederlanden – miejsca, gdzie każdy może znaleźć rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb. Jesteśmy tu, aby służyć radą, oferować wsparcie i dbać o Twoje bezpieczeństwo finansowe, teraz i w przyszłości. Razem możemy więcej. Razem możemy osiągnąć pełnię możliwości.

Nationale-Nederlanden najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Nationale-Nederlanden

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Nationale-Nederlanden

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • PRACOWNIK LADY MIĘSNEJ - PĘGÓW UL. Główna

    Golden Serwis Sp. z o. o.
    • 28 zł brutto / godz.
    • Pęgów
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Kasjer/Sprzedawca - Wrocław Ul. KRZEMIENIECKA

    • 29-29 zł netto / godz.
    • Wrocław
    Polecana
    Dodana
  • Sales Engineer

    SMART-HR
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    Wygasa

Mapa Nationale-Nederlanden

Siedziba główna

Nationale-Nederlanden poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Nationale-Nederlanden - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Premium

    • 5 000-10 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Łatwo nawiązujesz kontakty, cenisz sobie niezależność? Ta oferta jest dla Ciebie!

      Bądź własnym szefem i pracuj jak Ci wygodnie.

      Zakres obowiązków

      • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz firmowych

      • Prowadzenie spotkań i rozmów (także online) z Klientami oraz utrzymywanie długookresowych relacji z nimi

      • Realizacja oczekiwanych celów sprzedażowych i zadań opartych na wyjątkowym podejściu do Klienta

      • Dbałość o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Klientów

      Wymagania

      • wykształcenie minimum średnie

      • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń
      • dobre wyniki w sprzedaży poparte sukcesami

      • przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość

      • dar przekonywania i nastawienie na rozwój

      • gotowość na założenie działalności gospodarczej

      Oferujemy

      • Przychód oparty o wysoką część stałą oraz atrakcyjny system prowizyjny

      • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe i prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe

      • Możliwość wejścia na ścieżkę rozwoju na stanowisku Menedżera Zespołu Sieci Sprzedaży

      • Work-life balance (możliwość dostosowania czasu i miejsca do indywidualnych potrzeb)

      • Konkursy dzieki którym zwiedzisz świat oraz zwiększysz dochody
      • Szkolenia rozwojowe
  • MENADŻER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

    • 6 000-20 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • Poszukuję kierownika zespołu z minimum dwuletnim doświadczeniem w sprzedaży ubezpieczeń na życie oraz zarządzaniu zespołem.

      • Stale rozbudowywanie struktury sprzedażowej
      • Realizowanie poprzez zespół plan sprzedaży w zakresie produktów ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych
      • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
      • Wspieranie własnego zespołu w realizacji codziennych zadań
      • Odpowiadanie za procesy, których celem jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta
      • Realny wpływ na tworzenie i realizację strategii działań Oddziału

      Wymagania

      • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży
      • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym, prowadzeniu rekrutacji na stanowiska sprzedażowe i/lub wdrażaniu nowych współpracowników
      • mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
      • gotowość do konsekwentnego rozbudowania zespołu sprzedażowego
      • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
      • zaangażowanie i entuzjam
      • czynne prawo jazdy kat. B
      • gotowość do podjęcia współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą

      Oferujemy

      • konkurencyjne dochody (podstawa) oraz system prowizyjny i premiowy uzależniony od skuteczności działań Twoich oraz Twojego zespołu (wynagrodzenie w przedziale 12000-15000 zł),
      • udział w profesjonalnych szkoleniach sprzedażowych i produktowych,
      • współpracę z dużą, stabilną firmą, cieszącą się rozpoznawalnością i ogromnym zaufaniem Klientów kilkukrotnie nagrodzonej tytułem Najbardziej Przyjaznej Firmy Ubezpieczeniowej,
      • działalność w strukturach sieci sprzedaży, która nieustannie się rozwija,
      • dobrą atmosferę i pozytywną kulturę w Nationale-Nederlanden,
      • udział w prestiżowych konferencjach sprzedaży,
      • a dodatkowo lubisz być doceniany za swoje działania? A bycie w gronie najlepszych sprawia Ci satysfakcję i napędza do dalszego działania? W Sieci Sprzedaży Nationale-Nederlanden nagradzamy najbardziej aktywnych! Dla naszych Partnerów organizujemy konkursy z nagrodami i ciekawe wycieczki. Z nami masz szansę odwiedzić Cypr, Hiszpanie, Seszele, Miami czy Wietnam

Pracodawcy w Wrocławiu