Czy to Twoja firma?

Centrum Opieki Serenus Dom Pomocy Społecznej oddział fundacji Laurentius praca

Gdańsk

W sercu Gdańska znajduje się miejsce, gdzie każda osoba wymagająca wsparcia może znaleźć opiekę i poczucie bezpieczeństwa – to my, Centrum Opieki Serenus, oddział Fundacji Laurentius. Nasza historia sięga 2002 roku, kiedy to nasza fundacja rozpoczęła swoją misję współpracując z Diakonią Mazurską i Diakonią Neuendettelsau. Od tamtego czasu, nasza działalność rozkwitła, a nasze zaangażowanie w opiekę nad seniorami, osobami przewlekle chorymi i niepełnosprawnymi, stało się znakiem rozpoznawczym naszej codziennej pracy.

Nasze centrum w Gdańsku, które rozpoczęło działalność w 2019 roku, jest wyrazem naszego nieustającego dążenia do zapewnienia wsparcia osobom wymagającym opieki psycho-somatycznej i duchowej. Oferujemy całodobową opiekę, która jest zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych podopiecznych. Specjalizujemy się w terapii dla osób dotkniętych demencją i chorobą Alzheimera, stosując nowoczesne metody terapii, które pomagają zachować jak najwięcej samodzielności i godności.

Nasze centrum to nie tylko opieka, to także miejsce, gdzie kształcimy i szkolimy przyszłych opiekunów i pracowników socjalnych, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem. Wierzymy, że nasza ponad 160-letnia tradycja w opiece, w połączeniu z nowoczesnym podejściem i wzorcami zaczerpniętymi od założyciela Fundacji Laurentius - Diakoneo, stanowi naszą przewagę konkurencyjną.

Nasze core values to chrześcijańsko-diakonijna odpowiedzialność, człowiek w centrum uwagi oraz niezależność, honor i samostanowienie o sobie. Te wartości przewodnie są dla nas nie tylko słowami – to fundament, na którym budujemy nasze codzienne relacje z podopiecznymi i ich rodzinami.

W naszym nowoczesnym budynku, zaprojektowanym z myślą o seniorach, każdy znajdzie coś dla siebie – od opieki pielęgniarskiej, przez rehabilitację, po wsparcie psychologiczne i kapelańskie. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią społeczności Gdańska i przyczyniać się do poprawy jakości życia osób, które najbardziej tego potrzebują.

Zapraszamy do Centrum Opieki Serenus, gdzie każdy dzień to nowa historia pełna empatii, profesjonalizmu i głębokiego szacunku dla życia każdego człowieka.

Centrum Opieki Serenus Dom Pomocy Społecznej oddział fundacji Laurentius najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Centrum Opieki Serenus Dom Pomocy Społecznej oddział fundacji Laurentius

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Opieki Serenus Dom Pomocy Społecznej oddział fundacji Laurentius

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz Kelner Cypr

    Eastgate Recruitment
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    Dodana

Mapa Centrum Opieki Serenus Dom Pomocy Społecznej oddział fundacji Laurentius

Siedziba główna

Centrum Opieki Serenus Dom Pomocy Społecznej oddział fundacji Laurentius poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Centrum Opieki Serenus Dom Pomocy Społecznej oddział fundacji Laurentius - oferty archiwalne

  • Kucharz

    Centrum Opieki Serenus Dom Pomocy Społecznej oddział fundacji Laurentius
    • Gdańsk
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Planowanie i koordynowanie pracy pracowników kuchni,
      przygotowanie posiłków zgodnie z opracowanym jadłospisem uwzględniając potrzeby zdrowotne mieszkańców,
      przestrzeganie obowiązującego prawa dot. żywienia zbiorowego,
      umiejętne gospodarowanie powierzonym surowcem, utrzymanie porządku w miejscu pracy, dbałość o jakość i estetykę posiłków;
      przestrzeganie ilości i gramatury wydawanych posiłków;
      przestrzeganie instrukcji systemu HACCP.
      Godziny pracy: 7-15.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe w zawodzie kucharz lub ukończenie kursu, umiejętność obsługi urządzeń, mile widziane doświadczenie w żywieniu zbiorowym. znajomość zasad przygotowywania posiłków dietetycznych oraz tzw. miksów (dieta lekkostrawna, dieta cukrzycowa itp.) znajomość systemu HACCP umiejętność pracy w zespole, kreatywność w tym inicjatywa i pomysłowość, zmysł estetyczny, umiejętność organizacji pracy własnej i innych, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku