Czy to Twoja firma?

FUNDACJA SZKOLNA praca

Warszawa

Od ponad trzech dekad jesteśmy pionierami w dziedzinie edukacji. FUNDACJA SZKOLNA, zlokalizowana w sercu Warszawy, to więcej niż szkoła – to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z innowacją. Nasza historia zaczyna się w 1989 roku, kiedy to jako jedna z pierwszych niepublicznych placówek edukacyjnych rozpoczęliśmy naszą misję kształcenia młodych umysłów. Nasze podejście do nauczania jest wyjątkowe. Oferujemy edukację podstawową i średnią, jak również programy domowe i hybrydowe, które odpowiadają na potrzeby współczesnych rodzin. Jesteśmy dumni z naszych innowacyjnych projektów, w tym z programu "STEAMowe ABC", który w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem pracowni i metodą nauczania STEAM, przygotowuje uczniów do efektywnego działania w dynamicznie zmieniającym się świecie. Nasza międzynarodowa obecność, potwierdzona udziałem w projektach Erasmus+, oraz certyfikat Cambridge English Preparation Centre świadczą o globalnym zasięgu naszej działalności i wysokim standardzie nauczania. Dzięki naszej platformie edukacyjnej, konsultacjom online oraz wsparciu psychologicznemu i pedagogicznemu, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową opiekę i pomoc naszym uczniom. Nasza przewaga konkurencyjna wynika z zastosowania nowoczesnych metod nauczania, autorskich programów oraz zaawansowanych scenariuszy lekcji, które rozwijają nie tylko wiedzę, ale także cyfrowe i społeczne kompetencje. Uczymy, jak świadomie poruszać się w realno-wirtualnym świecie, co jest kluczowe dla sukcesu w XXI wieku. W Fundacji Szkolnej każdy dzień to nowa strona w księdze wiedzy, którą wspólnie piszemy. Zapraszamy do bycia częścią naszej edukacyjnej podróży, gdzie każdy uczeń może odkryć swoją ścieżkę do przyszłości.

FUNDACJA SZKOLNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy FUNDACJA SZKOLNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FUNDACJA SZKOLNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FUNDACJA SZKOLNA

Siedziba główna

FUNDACJA SZKOLNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
FUNDACJA SZKOLNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Łódź
  5. Siewierz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca FUNDACJA SZKOLNA - oferty archiwalne

  • Wychowawca świetlicy szkolnej (20/28)

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Organizowanie czasu uczniom w świetlicy szkolnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe - pedagogika; uprawnienia: pedagogiczne; roczne doświadczenie zawodowe; komunikatywna znajomość języka polskiego. Organizowanie czasu uczniom w świetlicy szkolnej. [Kontakt: i.nagpal@fundacjaszkolna.edu.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie