Czy to Twoja firma?

Creative Graf Tomasz Kowaluk praca

Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy Creative Graf Tomasz Kowaluk, dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w malowniczym Gorzowie Wielkopolskim. Nasza przygoda zaczęła się 1 września 2007 roku i od tego czasu nieustannie poszerzamy nasze horyzonty, oferując naszym klientom szeroki wachlarz usług.

Specjalizujemy się w handlu hurtowym i detalicznym, ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Nasza pasja i zamiłowanie do doskonałości znajdują odzwierciedlenie w profesjonalnych usługach naprawy pojazdów samochodowych. Nie ograniczamy się jednak do jednej dziedziny – nasze zainteresowania i kompetencje sięgają również sektora profesjonalnego, naukowego i technicznego, a także świata kultury, rozrywki i rekreacji.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania rozwiązań, które łączą w sobie innowacyjność i kreatywność. Nasza oferta obejmuje produkcję filmów, nagrań wideo oraz programów telewizyjnych, które nie tylko informują, ale i inspirują. Zajmujemy się również zarządzaniem stronami internetowymi i hostingiem, co pozwala naszym klientom na skuteczną i bezproblemową obecność w sieci.

W Creative Graf rozumiemy, jak ważna jest skuteczna komunikacja w dzisiejszym świecie. Dlatego też oferujemy usługi agencji reklamowych, które pomagają naszym klientom w dotarciu do ich odbiorców w najbardziej efektywny sposób. Nasze doświadczenie w pośrednictwie w sprzedaży miejsca na cele reklamowe pozwala na maksymalizację widoczności i skuteczności kampanii marketingowych w różnych mediach.

Jesteśmy firmą, która stawia na bliskie relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Rozumiemy, że zaufanie i zrozumienie są kluczem do sukcesu, dlatego każdego dnia pracujemy na to, by być dla Was nie tylko dostawcą usług, ale przede wszystkim zaufanym doradcą i partnerem w realizacji Waszych celów.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, to zapewniamy, że każdy aspekt naszej pracy jest wykonywany z największą starannością i zaangażowaniem. Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak możemy wspólnie tworzyć historie sukcesu.

Creative Graf Tomasz Kowaluk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Creative Graf Tomasz Kowaluk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Creative Graf Tomasz Kowaluk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Przedstawiciel handlowy

    JD Energia sp. z o.o.
    • 12 300-150 000 zł brutto / mies. (zal. od umowy)
    • cała Polska
    • umowa o pracę
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Specjalista ds. Techniczno-Handlowych

    SMART-HR
    • Szczecin
    Dodana

    BOWIM S.A.
    • Szczecin
    Dodana

Mapa Creative Graf Tomasz Kowaluk

Adres rejestrowy

Praca Creative Graf Tomasz Kowaluk - oferty archiwalne

  • Doradca handlowy

    Creative Graf Tomasz Kowaluk
    • -5 000 zł / mies.
    • Szczecin
    • dodatkowa/dorywcza
    • Szanowni Państwo.

      Szukamy osób uśmiechniętych, przebojowych. Może to być praca podstawowa lub dodatkowa. Po okresie próbnym umowa o pracę. Jesteśmy firmą z branży multimedialnej świadczącej usługi produkcji relacji reporterskich z imprez, newsów, video wizytówek. Zapraszamy do zespołu, który chcemy rozwijać. Czas pracy można dostosować pamiętając o tym w jakich godzinach pracują firmy i działalności gospodarcze bo to nasi głowni klienci.

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwa klientów na nową usługę na rynku
      • Podpisywanie umów
      • Utrzymywanie kontaktów z klientem
      • Reprezentowanie firmy

      Wymagania

      • Usmiech
      • Umiejętność i chęć pracy z ludzmi
      • Chęć pracy w terenie a nie za biurkiem
      • Obsługa komputera
      • Sumienność
      • Umiejętność ułożenia swojego czasu pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie prowizyjne na początku - 100 zł na rękę od pozyskanego klienta. Jeśli klient będzie współpracował przez kilka miesięcy to w każdym miesiącu wypłacamy prowizje
      • Dodatki przy pozyskaniu 10-20 i więcej klientów po 1000 zł za każde 10 dodatkowo do prowizji.
      • W późniejszym okresie umowa o pracę.
      • Przy bardzo dobrych wynikach miesięcznych auto służbowe

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim