Czy to Twoja firma?

Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR praca

Olsztyn

Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR w Olsztynie

Czym się zajmujemy ? - myciem samochodu - zabezpieczaniem lakieru - zabezpieczaniem wnętrza - praniem tapicerki samochodowej - czyszczeniem i zabezpieczaniem tapicerki skórzanej - ozonowaniem - usuwaniem zapachów - detailingiem - przygotowywaniem samochodów do sprzedaży.

Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR

Mapa Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR

Adres rejestrowy

Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz
  4. Olsztyn
  5. Lublin
  6. Plock

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Myjnia Ręczna AUTO GLAMOUR - oferty archiwalne

  • Pracownik myjni ręcznej

    • 2 500-4 000 zł / mies.
    • Olsztyn
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Myjnia ręczna AUTO GLAMOUR poszukuje pracownika

      Oferowana praca nie jest trudna, więc jeśli masz chęci to wszystkiego Cię nauczymy!
      Jeśli jesteś zaineresowany/a zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer 506150005,

      lub osobiście do biura naszej myjni na ulicy WESTERPLATTE 1 w Olsztynie.

      Zakres obowiązków

      Do obowiązków pracownika myjni należy przede wszystkim:

      -odpowiedzialne wsparcie innych pracowników w ogólnej kosmetyce aut tj. mycie, suszenie oraz woskowanie ręczne pojazdów,

      czyszczenie wnętrza auta (odkurzanie mycie kokpitu i szyb),

      -dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

      -dbanie o powierzony sprzęt.

      Wymagania

      Jeśli masz doświadczenie w tej branży to jeszcze lepiej! NIE CZEKAJ APLIKUJ

      Oferujemy

      W zamian za wykonywaną pracę oferujemy:

      -satysfakcję z wykonywanej pracy w młodym, energicznym zespole,

      -wysokie wynagrodzenia i dodatkowe premie wypłacane miesięcznie lub tygodniowo,

      -możliwość rozwoju i nabrania doświadczenia w branży,

      -elastyczny grafik dostosowany do potrzeb pracownika

      !!W zależności od chęci przyszłego pracownika wykonujemy również takie usługi jak pranie tapicerki, mycie podwozia/silnika itd, za które wypłacane są dodatkowe premie.Oprócz podstawowego wynagrodzenia, każdy z pracowników jest rozliczany indywidualnie w zależności od zaangażowania w wykonywaną pracę(+premia od prania etc.)!!

Pracodawcy w Olsztynie