CITYMOX SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

CITYMOX sp. z o.o. praca

Wrocław

Citymox.com to dostawa realizowana tego samego dnia. Tworzymy jedną z najszybciej rozwijających się firm branży logistycznej w Polsce. Nasza oferta skierowana jest między innymi do restauracji, e-commerce, biur oraz wielu innych.

CITYMOX SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy CITYMOX SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CITYMOX SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CITYMOX SP. Z O.O.

Siedziba główna

Praca CITYMOX SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Kierowca - dostawca

    • 3 000-5 500 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zarabiaj zgodnie z własnym harmonogramem!

      Dołącz do CITYMOX i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze,

      dostarczając przesyłki w swoim mieście.

      Miejsce pracy: Warszawa

      Zakres obowiązków

      • Dostawa zakupów spożywczych ze sklepu internetowego bezpośrednio do klientów na terenie Warszawy
      • Profesjonalna obsługa klienta
      • Dbanie o powierzone mienie

      Wymagania

      • Punktualność
      • Dyspozycyjność oraz sprawność fizyczną
      • Komunikatywność
      • Prawo jazdy kat. B (min. 1 roczne doświadczenie)
      • Pozytywne nastawienie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie - od 3000 zł netto do 5500 zł netto
      • Grafik ustalany tygodniowo
      • Premię za dobre wyniki
      • Umowa zlecenie
      • Auto firmowe
      • Pakiet szkoleń
      • Możliwość awansu w strukturach firmy

Pracodawcy w Wrocławiu