Czy to Twoja firma?

KNITTEX sp. z o.o. sp. komandytowa praca

Łódź

W samym sercu Łodzi, tam gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasza wyjątkowa firma - Knittex. Jesteśmy dumni z tego, że nasza specjalność to produkcja wyrobów pończoszniczych, które łączą w sobie kunszt rzemieślniczy z najnowszymi trendami w modzie. Nasze produkty to wynik pasji i zaangażowania, które przekładają się na wyjątkową jakość i komfort noszenia.

Nasze korzenie są głęboko zakorzenione w łódzkiej tradycji tekstylnej, a nasza działalność to kontynuacja tej bogatej historii. Choć nie zdradzamy wszystkich kart naszej przeszłości, możemy śmiało powiedzieć, że nasze doświadczenie w branży jest naszym największym atutem. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie klientów, którzy cenią sobie nie tylko estetykę, ale i trwałość naszych wyrobów.

Jako firma rodzinna, z Joanna Marią Szarską, Jackiem Ryszardem Szarskim oraz Moniką Agatą Grzegorczyk na czele, pielęgnujemy wartości, które od zawsze były dla nas ważne. Choć nie zostały one spisane w naszej misji, codziennie je realizujemy, dbając o każdy szczegół naszych produktów i relacje z klientami.

W Knittex stawiamy na innowacje, które pozwalają nam nie tylko tworzyć wyroby pończosznicze o wyjątkowych wzorach i kolorach, ale także zapewniają ich wytrzymałość i funkcjonalność. Nasze produkty to połączenie tradycyjnych technik z nowoczesnymi rozwiązaniami, co sprawia, że są one wyjątkowe na rynku.

Jesteśmy dumni z naszej lokalnej obecności, ale nasze ambicje sięgają daleko poza granice Łodzi. Chociaż nie dysponujemy informacjami o naszej obecności międzynarodowej, to nieustannie dążymy do tego, by nasze wyroby były rozpoznawalne i cenione na całym świecie.

W Knittex każdy szczegół ma znaczenie. Od wyboru najlepszych materiałów, przez dbałość o każdy etap produkcji, aż po finalny produkt, który trafia do rąk naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że to właśnie ta dbałość o detale wyróżnia nas na tle konkurencji i pozwala nam budować silną pozycję na rynku.

Zapraszamy do świata Knittex, gdzie każdy produkt opowiada historię zaangażowania, precyzji i miłości do piękna. Nasze wyroby pończosznicze to więcej niż tylko element garderoby - to wyraz osobistego stylu i komfortu, który towarzyszy na co dzień.

KNITTEX Sp. z o.o. sp. komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia praca fizyczna

Oferty pracy KNITTEX Sp. z o.o. sp. komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KNITTEX Sp. z o.o. sp. komandytowa

Mapa KNITTEX Sp. z o.o. sp. komandytowa

Siedziba główna

KNITTEX Sp. z o.o. sp. komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
KNITTEX Sp. z o.o. sp. komandytowa
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Bielsko-Biała
  3. Pabianice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca KNITTEX Sp. z o.o. sp. komandytowa - oferty archiwalne

  • Szwaczka maszynowa

    • 2 800 zł / mies.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa automatu szwalniczego DETEXOMAT , typ SPEEDOMATIC V-HS,
      - planowanie i organizacja pracy własnej,
      - zapoznawanie się z dyspozycjami produkcyjnymi,
      - rozpoznawanie błędów w półproduktach

      [Praca na czas określony] : 2 lata

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : umiejętność obsługi automatu szwalniczego DETEXOMAT , typ SPEEDOMATIC V-HS

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi