GET HOME DEVELOPER SP. Z O.O. SP.K.

Czy to Twoja firma?

GET HOME DEVELOPER sp. z o.o. SP.K. praca

Wrocław

Spółka Get Home Developer powstała w 2014 roku. W swojej działalności wykorzystujemy kilkuletnie doświadczenie w branży budowlanej. Naszym celem jest budowa funkcjonalnych i ponadczasowych projektów a także indywidualne podejście do klienta. Analizujemy rozwiązania architektoniczne aby nasze realizacje zapewniły komfort użytkowania przyszłym właścicielom. Oferujemy starannie wykonane inwestycje w dobrej lokalizacji.

GET HOME DEVELOPER SP. Z O.O. SP.K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy GET HOME DEVELOPER SP. Z O.O. SP.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GET HOME DEVELOPER SP. Z O.O. SP.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GET HOME DEVELOPER SP. Z O.O. SP.K.

Siedziba główna

Praca GET HOME DEVELOPER SP. Z O.O. SP.K. - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy, specjalista obsługi klienta

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma deweloperska zatrudni pracownika do obsługi biura sprzedaży oraz obsługi dokumentacji inwestycji.

      Współpraca z klientami, urzędami oraz wykonawcami.

      Zakres obowiązków

      • Kontakt z klientem w zakresie sprzedaży nieruchomości.
      • Kontakt z wykonawcami na budowie.
      • Sporządzanie odpowiedniej dokumentacji np. umowy , wnioski do urzędów.
      • Obsługa klienta po sprzedaży

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat. B
      • Wykształcenie wyższe
      • Wykształcenie techniczne- mile widziane

      Oferujemy

      • Atrakcyjną, dynamiczną pracę
      • Atrakcyjne warunki pracy

Pracodawcy w Wrocławiu