Czy to Twoja firma?

Zakład Techniki Odpylania Golanko Zbigniew praca

Końskie

Od ponad trzech dekad Zakład Techniki Odpylania Golanko Zbigniew jest synonimem innowacji i niezawodności w dziedzinie systemów odpylania i centralnego odkurzania. Nasza historia zaczęła się w 1985 roku, kiedy to z pasji do techniki i dążenia do czystości powietrza w przemyśle, zrodził się pomysł na stworzenie firmy, która dzisiaj jest dumą Końskich i znana jest daleko poza granicami Polski.

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu zaawansowanych technologicznie urządzeń odpylających, które znajdują zastosowanie w różnorodnych sektorach przemysłu. Nasze filtry pulsacyjne, filtrocyklony, filtry patronowe i stanowiskowe to wynik nieustającej pracy naszego zespołu, który liczy 50 wykwalifikowanych pracowników. Każdy z nich przyczynia się do sukcesu naszej firmy, oferując klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku jako profesjonalnego dostawcy urządzeń odpylających, który zawsze dotrzymuje terminów i podchodzi do każdego klienta indywidualnie. Nasze produkty są nie tylko efektywne, ale również bezpieczne, co potwierdza zgodność z wymaganiami ATEX.

Rozumiemy, że każdy klient ma unikalne potrzeby, dlatego nasz dział marketingu i projektowy zawsze służy radą w doborze odpowiednich urządzeń i materiałów filtracyjnych. Oferujemy również dostarczanie części zapasowych i zamiennych, aby nasze systemy działały bez zarzutu przez długi czas.

Nasza międzynarodowa obecność obejmuje wiele krajów europejskich, gdzie dostarczamy nasze produkty i dzielimy się wiedzą techniczną. To właśnie nasze innowacyjne podejście i niezachwiana jakość sprawiają, że możemy konkurować na globalnym rynku.

Założycielem i siłą napędową firmy jest mgr inż. Zbigniew Golanko, którego wizja i determinacja w dążeniu do doskonałości przekładają się na każdy aspekt działalności. Dzięki jednoosobowemu kierownictwu jesteśmy w stanie szybko podejmować decyzje i wprowadzać niestandardowe rozwiązania, co daje nam przewagę konkurencyjną i pozwala na natychmiastową realizację projektów.

W Zakładzie Techniki Odpylania Golanko Zbigniew wierzymy, że czyste powietrze w miejscu pracy to podstawa zdrowia i bezpieczeństwa. Dlatego każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, aby dostarczać rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy jakości życia i ochrony środowiska. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

Zakład Techniki Odpylania Golanko Zbigniew najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł serwis / montaż inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Zakład Techniki Odpylania Golanko Zbigniew

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Techniki Odpylania Golanko Zbigniew

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Techniki Odpylania Golanko Zbigniew

Siedziba główna

Zakład Techniki Odpylania Golanko Zbigniew poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Zakład Techniki Odpylania Golanko Zbigniew
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kielce
  3. Konskie
  4. Gdańsk
  5. Bielsko-Biała
  6. Ostrowiec Swietokrzyski
  7. Katowice
  8. Częstochowa
  9. Kraków
  10. Swidnik

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Zakład Techniki Odpylania Golanko Zbigniew - oferty archiwalne

  • Monter konstrukcji stalowych

    • Końskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż konstrukcji stalowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ślusarz

    • Końskie

      prace ślusarskie, obsługa pras, szlifowanie, spawanie

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Końskiem