Czy to Twoja firma?

OMEGA s.c. RYSZARD BRYLOWSKI, STANISŁAW STRUZIK praca

Gdańsk

OMEGA SPÓŁKA CYWILNA RYSZARD BRYLOWSKI, STANISŁAW STRUZIK

OMEGA SPÓŁKA CYWILNA RYSZARD BRYLOWSKI, STANISŁAW STRUZIK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromonter Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy OMEGA SPÓŁKA CYWILNA RYSZARD BRYLOWSKI, STANISŁAW STRUZIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OMEGA SPÓŁKA CYWILNA RYSZARD BRYLOWSKI, STANISŁAW STRUZIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OMEGA SPÓŁKA CYWILNA RYSZARD BRYLOWSKI, STANISŁAW STRUZIK

Siedziba główna

Praca OMEGA SPÓŁKA CYWILNA RYSZARD BRYLOWSKI, STANISŁAW STRUZIK - oferty archiwalne

  • Monter Instalacji Elektrycznych

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy pracowników na stanowisko Elektryk oraz pomocnik Elektryka

      Zakres obowiązków

      Obowiązki:
      - wykonywanie instalacji elektrycznych i niskoprądowych,

      Wymagania

      Oczekujemy:
      - wykształcenia lub doświadczenia w zawodzie ( warunek niekonieczny w przypadku pomocników),
      - zaangażowania i odpowiedzialność w pracy,
      - braku przeciwwskazań do prac na wysokości.

      Oferujemy

      - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      - pracę na terenie Trójmiasta w zgranym zespole,
      - płacę adekwatną do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Pracodawcy w Gdańsku