Borlamed Medyczne Laboratorium Diagnostyczne

Czy to Twoja firma?

Borlamed Medyczne Laboratorium Diagnostyczne praca

Warszawa

Laboratorium Borlamed istnieje na rynku od 2018 roku i powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne laboratoria wykonujące badania diagnostyczne.

Zespół BORLAMED tworzą specjaliści z zakresu laboratoryjnej diagnostyki medycznej, laboratoryjnej genetyki medycznej, laboratoryjnej immunologii medycznej, diagności laboratoryjni, biolodzy i biotechnolodzy z wieloletnim doświadczeniem, regularnie biorący udział w kursach i szkoleniach. Nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, zapewniają prawidłowe wykonanie oraz wiarygodną interpretację badań laboratoryjnych, zgodną z aktualnym stanem wiedzy medycznej.

Borlamed Medyczne Laboratorium Diagnostyczne najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Borlamed Medyczne Laboratorium Diagnostyczne

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Borlamed Medyczne Laboratorium Diagnostyczne

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. Relacji z klientami

    Pocketsquare sp zoo
    • 7 000-20 000 zł / mies. (zal. od umowy)
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana
  • Przedstawiciel handlowy

    TKM sp. z o.o.
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Młodszy Opiekun Klienta

    LAVA GROUP S.C.
    • 6 000-6 500 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Dodana

Mapa Borlamed Medyczne Laboratorium Diagnostyczne

Siedziba główna

Praca Borlamed Medyczne Laboratorium Diagnostyczne - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. promocji i marketingu - diagnostyka laboratoryjna

    • Warszawa
    • pełny etat
    • Laboratorium Medyczne Borlamed poszukuje pracownika na stanowisko PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY.

      Zakres obowiązków

      • Promocja oraz sprzedaż usług medycznych z oferty firmy

      • Utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi odbiorcami oraz pozyskiwanie nowych Klientów

      • Doradztwo oraz wsparcie merytoryczne Klientów

      • Realizacja celów sprzedażowych

      • Opracowywanie i realizacja strategii marketingowej Firmy

      • Prezentacja i promowanie oferty Firmy na zjazdach i konferencjach

      • Promocja Firmy przez stronę www i w mediach społecznościowych

      • Opracowywanie oraz przeprowadzanie prezentacji oferty Firmy w czasie spotkań online oraz w placówkach Klientów

      Wymagania

      • Udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub specjalisty ds. promocji i marketingu w branży medycznej

      • Pozytywne nastawienie, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji, pasja do sprzedaży, chęć do pracy z ludźmi

      • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy, wysoka etyka pracy, zadaniowość, zorientowanie na sukces

      • Umiejętność organizowania spotkań z użyciem technik komunikacji zdalnej (MS Teams, Cisco Webex, Zoom itp.)

      • Gotowość do pracy mobilnej w terenie - warunek konieczny

      • Praktyczna dobra znajomość pakietu oprogramowania MS Office, umiejętność korzystania z nowoczesnych kanałów online (social media)

      • Prawo jazdy kat. B. (gotowość do wyjazdów służbowych)

      • Dodatkowymi atutami będą:

      • Ukończone studia podyplomowe w zakresie marketingu, ewentualnie szkolenia w ww. zakresie, udokumentowane certyfikatami

      • Wykształcenie kierunkowe - biologia/biotechnologia/analityka medyczna lub pokrewne

      • Dobra orientacja w warszawskim rynku usług medycznych i diagnostycznych

      Oferujemy

      • Umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji

      • Niezbędne narzędzia pracy

      • Możliwość rozwoju oraz podwyższania kompetencji

      • System wynagrodzenia obejmujący podstawę oraz system premiowy

      • Pozytywną atmosferę pracy oraz niekorporacyjny styl

      • Elastyczne godziny pracy, praca w systemie hybrydowym

      • Przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Pracodawcy w Warszawie