Czy to Twoja firma?

OEX CURSOR SPÓŁKA AKCYJNA praca

Warszawa

W samym sercu dynamicznie rozwijającej się Warszawy znajduje się OEX Cursor, firma z dwudziestoletnią tradycją, która wyznacza standardy w branży usług wsparcia sprzedaży. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się jedną z największych grup kapitałowych w Polsce, dostarczając nowoczesne usługi biznesowe na najwyższym poziomie.

Nasza historia to dwie dekady nieustannego rozwoju, podczas których zdobywaliśmy doświadczenie, które dzisiaj przekłada się na sukces naszych klientów. W każdym roku blisko 10 000 osób dołącza do naszego zespołu, wnosząc świeżość, energię i nowe pomysły, które są siłą napędową naszej firmy.

W OEX Cursor stawiamy na kompleksowość. Nasze usługi obejmują szeroki zakres działań – od obsługi klienta, przez helpdesk, back office, wsparcie sprzedaży, aż po badania telefoniczne. Wszystko to realizujemy z pasją, korzystając z najnowszych technologii i własnych zespołów terenowych, które są naszymi oczami i uszami na rynku.

Rozwój to dla nas klucz do sukcesu. Nieustannie ulepszamy nasze metody pracy, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalistyczne szkolenia, które organizujemy, podnoszą kompetencje naszych pracowników, co bezpośrednio przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko wiedza i doświadczenie. To również ponad 9000 pracowników, którzy każdego dnia realizują zadania w terenie, docierając do każdego miejsca w Polsce. To dzięki nim OEX Cursor jest synonimem niezawodności i efektywności.

Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań. Nasze ambicje sięgają daleko, a zasięg działania obejmuje cały kraj. Dzięki temu nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć na wsparcie, gdziekolwiek się znajdują.

Zapraszamy do współpracy z OEX Cursor – razem możemy osiągnąć więcej. Nasza historia to przeszłość, która inspiruje nas do tworzenia lepszej przyszłości dla naszych klientów.

OEX CURSOR SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy OEX CURSOR SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OEX CURSOR SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa OEX CURSOR SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

OEX CURSOR SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
OEX CURSOR SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Cieszyn
  5. Włocławek

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca OEX CURSOR SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sanitacji instalacji piwnych

    • Nowy Targ
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      obsługa i serwis techniczny instalacji piwnych,
      bieżące naprawy sprzętu,
      instalacje/demontaże

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, zmysł techniczny, samodzielność w działaniu
      • Inne wymagania: Miejsce wykonywania pracy: Nowy Targ, Zakopane i okolice

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 29,69 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa
  • Doradca kredytowy

    • Gdynia

      - aktywna sprzedaż produktu bankowego,
      - realizacja planów sprzedażowych,
      - bezpośrednia praca z klientem ,
      - aktywne promowanie i przedstawianie oferty.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w sprzedaży oraz umiejętności sprzedażowe i podstawowe techniki sprzedaży. Praca w pełnym wymiarze czasu na terenie Gdyni Chyloni.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

    • Chojnice

      Aktywna sprzedażproduktu bankowego. Bezpośrednia praca z klientem, promowanie i przedstawianie oferty. Realizacja planów sprzedażowych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe w sprzedaży, znajomośc podstawowych technik sprzedażowych. 73.2021.KH

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia za godzinę

Pracodawcy w Warszawie