Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE RAJBUD sp. z o.o. praca

Szymbark
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE RAJBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Brygadzista Szymbark
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE RAJBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE RAJBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE RAJBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE RAJBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE RAJBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik torowy

    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE RAJBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • 2 800-3 500 zł / mies.
    • Szymbark
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymiana elementów nawierzchni kolejowej, w tym szyn kolejowych, podkładów,wykonywanie prac pomocniczych przy podnoszeniu, podbijaniu, regulacji torów, kopanie, wypełnianie rowów i dołów przy użyciu narzędzi ręcznych.
      Praca w siedzibie firmy oraz na terenie całego kraju.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocniczy pracownik torowy

    • 4 000 zł / mies.
    • Szymbark

      Wymiana elementów nawierzchni kolejowej, w tym szyn kolejowych, podkładów, podrozjazdnic, mostownic oraz złączek mostowych; montaż przęseł mostowych na bazach montażowych, wykonywanie prac pomocniczych przy podnoszeniu, podbijanie i regulacja torów w planie i profilu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Brutto

Pracodawcy w Szymbarku